Dar vienas A. Rimkevičiaus įvartis

Pirmose dienos rungtynėse tarp „Inkaro“ ir „Trans“ estai 21-ą min. išsiveržė į priekį po Sergejaus Starovoitovo įvarčio, o „Inkarui“ sunkiai sekdavosi priartėti prie varžovų vartų.

Antrajame kėlinyje „Inkaro“ puolimas pagyvėjo ir 78-ą minutę įvartį galva pelnė rezultatyviausias šio turnyro žaidėjas Artūras Rimkevičius – 1:1.

„Trans“ komandai šiame mače atstovavo trys lietuviai - gynėjas Vilius Lapeikis, saugas Marius Bezykornovas ir puolėjas Eimantas Marozas.

Narvos ekipa turnyre liko paskutinė, o kaip vėliau paaiškėjo, „Inkaras“ užėmė antrą vietą, nes tašku aplenkė „Sūduvą“.

Aršios draugiškos rungtynės

Marijampoliečiai dvikovoje su „Kaunu“ jau 13-ą minutę praleido įvartį – technišku smūgiu galva įmušė Edinas Pehličius.

Nors rungtynės buvo draugiškos, jos pasižymėjo ypač atkaklia ir aršia kova - jau pirmajame kėlinyje teisėjas parodė tris geltonas korteles, o antro kėlinio pradžioje iš aikštės už grubų žaidimą buvo pašalinti abiejų ekipų žaidėjai.

Antrojo kėlinio viduryje šeimininkams pavyko atstatyti intrigą - įvartį tolimu smūgiu, iš maždaug 26 metrų pelnė Vaidas Slavickas. Tačiau „Sūduvos“ futbolininkams ilgai džiaugtis neteko, nes 79-ą min. „Kauną“ į priekį vėl išvedė Aurimas Vertelis.

Kauniečiai išsaugojo pergalingą rezultatą ir turnyre iškovojo visas tris pergales.

Nugalėtojų taurė ir geriausio turnyro žaidėjo prizas atiteko „Kauno“ kapitonui Tomui Miklinevičiui, o rezultatyviausio žaidėjo apdovanojimą atsiemė visuose trijuose mačuose pasižymėjęs „Inkaro“ puolėjas A. Rimkevičius.

Statistika

Kauno „Inkaras“ 1 : 1 Narvos „Trans“

21‘ [1 : 0] Sergei Starovoitov
78‘ [1 : 1] Artūras Rimkevičius

„Inkaro“ sudėtis: Šarūnas Kilijonas, Darius Sanajevas, Henrikas Grigas, Tadas Papečkys, Vytautas Vaškūnas, Audrius Markevičius, Jevgenijus Skripkinas, Darius Maciulevičius, Vadimas Petrenko, Kęstutis Rudžionis, Artūras Rimkevičius (Po keitimo žaidė Vidas Adomaitis, Mindaugas Grigalevičius).

FBK „Kaunas“ 2 : 1 Marijampolės „Sūduva“

13‘ [1 : 0] Edin Pehlič
69‘ [2 : 0] Vaidas Slavickas
79‘ [2 : 1] Aurimas Vertelis

53‘ Evaldas Razulis („Kaunas“), 57‘ Alfredas Skroblas („Sūduva“) pašalinti iš aikštės.

„Sūduvos“ sudėtis: Marius Rapalis, Vaidas Slavickas, Nerijus Radžius, Eimantas Valaitis, Alfredas Skroblas, Liu Chao, Jose Manuel Cabrera, Povilas Leimonas, Esau Garcia Alvarez, Marc Masip, Povilas Lukšys (Po keitimo žaidė Armantas Vitkauskas, Ernestas Biskys, Giedrius Slavickas, Aldas Kliučinykas, Aivaras Bielkauskas).

„Kauno“ sudėtis: Džiugas Bartkus, Mindaugas Bagužis, Vytautas Andriuškevičius, Mantas Fridrikas, Marius Činikas, Aurimas Vertelis, Tomas Miklinevičius, Marius Šoblinskas, Edin Pehlič, Aurimas Vertelis, Ramūnas Macežinskas, Evaldas Razulis (Po keitimo žaidė Audrius Račkus, Vytautas Lukša, Valdas Pocevičius, Gintas Podelis.)

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)