Pirmasis rungtynių įvartis krito 49-ą minutę, kuomet vienuolikos metrų baudinį realizavo puolėjas Bony Wilfriedas. Po po dešimties minučių rezultatą padvigubino „Man City“ saugas Yaya Toure.

70-ą minutę tašką rungtynėse padėjo įvartį įmušęs „Lille“ komandos puolėjas Salomonas Kalou.

Kitose rungtynėse Afrikos čempionai Nigerijos futbolininkai nesugebėjo įveikti Kenijos rinktinės. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Nigerija tašką sugebėjo išplėšti tik per teisėjo pridėtą laiką, kuomet tiksliu smūgiu smūgiu pasižymėjo Nnamdi Oduamadi.

Kamerūno rinktinė savoje aikštėje po atkaklios kovos rezultatu 2:1 nugalėjo Togo futbolininkus. Abu įvarčius kamerūniečiams įmušė rinktinės lyderis Samuelis Eto´o, o Togui įvartį pelnė Dove Wome.

Dramblio Kaulo Krantas 3 – 0 Gambija
49‘ [1 – 0] Bony Wilfried (iš 11 metrų baudinio)

Kamerūnas 2 – 1 Togas
42‘ [1 – 0] Samuel Eto´o (iš 11 metrų baudinio)
45‘ [1 – 1] Dove Wome
82‘ [2 – 1] Samuel Eto´o

J grupė:

Senegalas 1 – 1 Angola
39‘ [1 – 0] Moussa Sow
75‘ [1 – 1] Amaro

Į trečiąjį varžybų etapą pateks dešimties grupių laimėtojai. Tuomet 10 komandų bus suskirstytos į 5 poras ir sužais tarpusavyje po dvi rungtynes. Nugalėtojai (5 rinktinės) pateks į Pasaulio čempionato finalinį etapą, kuris 2014 metais vyks Brazilijoje.