Pirmąjį kėlinį aikštėje akivaizdžiai dominavo Carlo Ancelotti auklėtiniai. 19-ąją minutę įspūdingą įvartį po Florento Malouda perdavimo pelnė Joe Cole'as, kai smūgiu kulnu nuginklavo Edviną Van der Sarą.

"Man. Utd" futbolininkai pirmajame kėlinyje nieko pavojingesnio nesukūrė.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė - "raudonieji" dominavo pirmąsias 20-30 minučių, tačiau įvarčio pasiekti jiems nepavyko. Keletą progų turėjo Dimitaras Berbatovas, tačiau nuginkluoti Petro Čecho bulgarui nepavyko.

Nepaisant "United" klubo žaidėjų pastangų, antrame kėlinyje vėl pasižymėjo "Chelsea" - 78-ąją minutę Dodier Drogba stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą bei suteikė komandai dviejų įvarčių pranašumą.

Visgi, kaip parodė epizodo pakartojimas, įvartis buvo pelnytas iš akivaizdžios nuošalės, kurios nepastebėjo linijos teisėjas.

Jau po dviejų minučių Federico Macheda, pasirodęs po keitimo, įmušė pirmąjį "Manchester United" įvartį bei suteikė šansą "raudoniesiems velniams". Šis įvartis taip sulaukė priešininkų ekipos protestų dėl galimo žaidimo ranka.

Teisėjo švilpukas užfiksavo "Chelsea" klubo pergalę rezultatu 2:1.

Kitose rungtynėse Londono "Arsenal" namie 1:0 (0:0) įveikė "Wolverhampton Wanderers" ekipą. Pergalingą įvartį jau per pridėtinį antrojo kėlinio laiką įmušė Nicklasas Bendtneris.

Ši pergalė leido "kanonieriams" toliau kovoti dėl čempiono titulo. Po šio turo "Arsenal" (71 tšk.) išliko trečioje vietoje, tačiau jau tik vienu tašku atsilieka nuo "Man Utd" (72 tšk.) bei trimis - nuo "Chelsea" (74 tšk.).

"Manchester United" - "Chelsea" 1:2

19' Joe Cole [0 - 1]

78' Didier Drogba [0 - 2]

81' Federico Macheda [1 - 2]

Londono "Arsenal" "Wolverhampton Wanderers" 1:0

90' Nicklas Bendtner [1 - 0]

"Bolton" - Birmingemo "Aston Villa" 0:1

11' Ashley Young [0 - 1]

"Portsmouth" - "Blackburn" 0:0

"Stoke" - "Hull" 2:0

6' Ricardo Fuller [1 - 0]

90' Liam Lawrence [2 - 0]

"Sunderland" - "Tottenham" 3:1

1' Darren Bent [1 - 0]

29' Darren Bent (11 m) [2 - 0]

72' Peter Crouch [2 - 1]

86' Boudewijn Zenden [3 - 1]

"Burnley" - "Manchester City" 1:6

4' Emmanuel Adebayor [0 - 1]

5' Craig Bellamy [0 - 2]

7' Carlos Alberto Tevez [0 - 3]

20' Patrick Vieira [0 - 4]

45' Emmanuel Adebayor [0 - 5]

58' Vincent Kompany [0 - 6]

71' Steven Fletcher [1 - 6]