15-ą min. Dortmundo ekipą į priekį išvedė Marco Reusas, 21-ą min. rezultatą padvigubino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas. Dar du kartus kamuolį į varžovų vartus siuntė Henrikas Mkhitaryanas (33 ir 50 min.).

„Borussia Dortmund“ 4-0 „Borussia Moenchengladbach“

15' [1-0] Marco Reus
21' [2-0] Pierre-Emerick Aubameyang
33' [3-0] Henrik Mkhitaryan
50' [4-0] Henrik Mkhitaryan

„Augsburg“ 0-1 „Hertha Berlin“

45' Raul Marcelo Bobadilla („Augsburg“) parodyta raudona kortelė
48' [0-1] Salomon Kalou (iš 11 m baudinio)
66' Roy Beerens („Hertha Berlin“) parodyta raudona kortelė

„Bayer Leverkusen“ 2-1 „Hoffenheim“

5' [0-1] Steven Zuber
45' [1-1] Stefan Kiessling
71' [2-1] Julian Brandt

„Darmstadt“ 2-2 „Hannover 96“

31' [1-0] Marcel Heller
48' [1-1] Charlison Benschop
54' [2-1] Marcel Heller
60' Mevlut Erdinc („Hannover 96“) nerealizavo 11 m baudinio
62' [2-2] Aytac Sulu (į savus vartus)

„Mainz 05“ 0-1 „Ingolstadt“

66' [0-1] Lukas Hinterseer

„Werder Bremen“ 0-3 „Schalke 04“

34' [0-1] Theodor Gebre Selassie (į savus vartus)
68' [0-2] Eric Maxim Choupo-Moting
85' [0-3] Klaas Jan Huntelaar

Prancūzijos futbolo čempionato lyderiu tapo „Caen“ ekipa

Prancūzijos futbolo čempionate sekmadienį sužaisti šeši antro turo susitikimai. Po jų lyderiu tapo antrą pergalę iškovojusi „Caen“ ekipa, namuose 1:0 įveikusi „Toulouse“ klubą.

69 min. šeimininkams pergalingą įvartį pelnė Damienas Da Silva. Mačą svečiai baigė nepilnos sudėties - pačioje susitikimo pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas Urošas Spajičius.

„Caen“ 1-0 „Toulouse“

69' [1-0] Damien Da Silva
90' Uros Spajic („Toulouse“) parodyta raudona kortelė

„Saint-Etienne“ 1-1 „Bordeaux“

58' [1-0] Romain Hamouma
90' [1-1] Henri Saivet

„Angers“ 0-0 „Nantes“

„Guingamp“ 0-1 „Lyon“

79' [0-1] Claudio Beauvue

„Rennes“ 1-0 „Montpellier“

86' [1-0] Kamil Grosicki

„Troyes“ 3-3 „Nice“

3' [1-0] Corentin Jean
6' [1-1] Hatem Ben Arfa (iš 11 m. baudinio)
16' [1-2] Alassane Plea
31' Chris Mavinga („Troyes“) parodyta raudona kortelė
42' [1-3] Maxime Le Marchand
77' [2-3] Fabien Camus
90' [3-3] Thiago Xavier

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)