Pergalę Miuncheno ekipai garantavo vienintelis Thomaso Muellerio įvartis, pelnytas 23-ią rungtynių minutę. Tai buvo 43-ioji iš eilės „Bayern“ pergalė tose rungtynėse, kai T. Muelleris pasižymi bent vienu įvarčiu.

Nors bavarai kamuolį kontroliavo net 74 procentus visų rungtynių laiko, tačiau daugiau pasižymėti nesugebėjo.

Per 52 metų „Bundesliga“ čempionatų istoriją „Bayern“ tapo pirma komanda, kuri laimėjo devynis pirmuosius mačus.

Miuncheno futbolininkai artimiausią persekiotoją Dortmundo „Borussia“ klubą lenkia septyniais taškais.

Kitame susitikime Maxas Kruse pelnė „hattricką“, o „Wolfsburg“ ekipa namie 4:2 nugalėjo „Hoffenheim“ komandą. Po šios pergalės „Wolfsburg“ klubas pakilo į ketvirtą vietą „Bundesliga“ pirmenybėse.

Pergalę šeštadienį taip pat iškovojo Gelzenkircheno „Schalke“ komanda, namuose per pridėtą rungtynių laiką 2:1 palaužusi Berlyno „Hertha“ ekipą. „Darmstadt“ klubas svečiuose 2:0 įveikė „Augsburg“ futbolininkus. Rungtynės tarp „Hamburger SV“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Paskutinis šeštadienio susitikimas tarp Frankfurto „Eintracht“ ir Menchengladbacho „Borussia“ baigėsi triuškinančia svečių pergale rezultatu 5:1.

„Werder Bremen“ 0 - 1 „Bayern Munich“

22' [0-1] Thomas Mueller

„Wolfsburg“ 4 - 2 „Hoffenheim“

1' [1-0] Max Kruse
7' [2-0] Bas Dost
29' [2-1] Jeremy Toljan
54' [2-2] Jonathan Schmid
62' [3-2] Max Kruse
83' [4-2] Max Kruse

„Schalke 04“ 2 - 1 „Hertha Berlin“

18' Vedad Ibisevic („Hertha Berlin“) pašalintas iš aikštės
27' [1-0] Benedikt Hoewedes
73' [1-1] Salomon Kalou
90' [2-1] Max Meyer

„Augsburg“ 0 - 2 „Darmstadt“

7' [0-1] Sandro Wagner
29' [0-2] Peter Niemeyer

„Hamburger SV“ 0 - 0 „Bayer Leverkusen“

„Eintracht Frankfurt“ 1 - 5 „Borussia Moenchengladbach“

16' [0-1] Raffael
29' [1-1] Alexander Meier (iš 11 m baudinio)
51' [1-2] Mahmoud Dahoud
57' [1-3] Raffael
82' [1-4] Andre Hahn (iš 11 m baudinio)
90' [1-5] Andre Hahn