Užtikrintą pergalę 3:0 šventė „Manchester City“ ekipa, kurios gretose ryškiausiomis spalvomis žibėjo belgas Kevinas De Bruyne.

Pirmasis įvartis krito jau 2-ąją minutę, kai K. De Bruyne paleido kamuolį į vartų kampą po Gabrielio Jesuso perdavimo.

15-ąją minutę rezultatyvų perdavimą atliko jau pats K. De Bruyne, sukūręs progą Raheemo Sterlingo įvarčiui.

Po ankstyvų įvarčių svečiai kontroliavo situaciją ir 40-ąją minutę vėl turėjo progą švęsti – K. De Bruyne pelnė antrąjį savo įvartį.

Belgijos rinktinės saugui nedaug trūko ir iki „hattricko“, tačiau kitus jo pavojingus bandymus „Arsenal“ vartininkui Berndui Leno pavyko atlaikyti.

Pepo Guardiolos auklėtiniai atslikimą nuo antroje vietoje žengiančios Lesterio ekipos sumažino iki keturių taškų.