Šis susitikimas vyko Dortmunde. Namų pranašumą „Borussia“ išnaudojo, laimėjo mačą rezultatu 4:2 ir iškovojo Vokietijos supertaurę.

Ši pergalė tapo ir revanšu už pralaimėjimą UEFA Čempionų lygos turnyre. Tuo tarpu naujajam „Bayern“ treneriui Pepui Guardiolai dėl pirmo trofėjaus su Bavarijos ekipa dar teks pakovoti.

Pirmą rungtynių įvartį jau 6 min. pelnė Marco Reusas. Jis galva pasiuntė kamuolį į vartus po „Bayern“ vartininko Tomo Starke's klaidos. Pagrindinis Miuncheno ekipos vartų sargas Manuelis Neueris nežaidė dėl traumos.

54 min. Arjenas Robbenas po Philippo Lahmo perdavimo rezultatą išlygino.

Tačiau „Bayern“ gerbėjai džiūgavo neilgai. 56 min. Danielis van Buytenas itin taikliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į savus vartus. Dar po minutės Dortmundo komandoje puikiu individaliu reidu ir taikliu smūgiu pasižymėjo Ilkay'us Gundoganas.

Visus trofėjus praėjusiame sezone susišlavęs „Bayern“ klubas sustoti neketino. 64 min. A. Robbenas po dar vieno P. Lahmo perdavimo antrą kartą pasiuntė kamuolį į „Borussia“ vartus.

Visgi galutinį žodį rungtynėse tarė „Borussia“ komanda. Jos pergalę 86 minutę įtvirtino antrą kartą pasižymėjęs M. Reusas.

Olandijos futbolo supertaurės savininke aštuntą kartą klubo istorijoje tapo Amsterdamo „Ajax“ klubas. „Ajax“ šeštadienį po pratęsimo 3:2 nugalėjo „AZ Alkmaar“ ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Christianas Eriksenas, Kolbeinnas Sigthorssonas ir Siemas de Jongas. „AZ Alkmaar“ ekipoje pasižymėjo Johannas Bergas Gudmundssonas ir Aronas Johannssonas.

Dortmundo „Borussia“ 4–2 Miuncheno „Bayern“

6' [1–0] Marco Reus
54' [1–1] Arjen Robben
56' [2–1] Daniel van Buyten (į savus vartus)
57' [3–1] Ilkay Gundogan
64' [3–2] Arjen Robben
86' [4–2] Marco Reus

„AZ Alkmaar“ 2-3 „Ajax“

51' [1-0] Johann Berg Gudmundsson
67' [2-0] Aron Johannsson
69' [2-1] Christian Eriksen
75' [2-2] Kolbeinn Sigthorsson
103'[2-3] Siem de Jong

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)