Svečiai į priekį išsiveržė pirmo kėlinio pabaigoje, 43-ią min. pasižymėjo legionierius iš Maroko, puolėjas Nordinas Amrabatas.

Jis po pertraukos (49') padvigubino rezultatą, tašką dvikovoje dėjo serbas Mijatas Gacinovičius (62').

Kretos komanda su 26 taškais lieka 9-oje vietoje, AEK su 56 taškais pirmauja aukščiausioje lygoje, tašku lenkia „Panathinaikos“ (55) ir trimis – Pirėjo „Olympiakos“ (53).

„Negaliu didžiuotis po skaudaus pralaimėjimo. Tačiau nieko blogo negaliu pasakyti apie savo žaidėjus, jie atidavė viską. Stengėmės būti drąsūs žaisdami, tačiau AEK kokybė yra labai aukšto lygio.

Mažos detalės lėmė kokybės skirtumą. Nebuvome pakankamai dėmesingi ir tai lėmė rungtynių baigtį“, – po dvikovos kalbėjo V. Dambrauskas.

Po 26 turo 6 pajėgiausios komandos tęs kovą dėl aukščiausių pozicijų, 7-14 vietas užimančios ekipos kovos dėl išlikimo.

Dvikovą stebėjo sausakimšas stadionas, talpinantis apie 9000 žiūrovų.