Sekmadienį svečiuose Tirgu Žiu atstovai 4:0 (3:0) sutriuškino dešimtojoje pozicijoje aštuoniolikos komandų turnyre esančius Konstantos "Sageata Navodari" (12 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiais pasižymėjo 14 min. (puikiu smūgiu galva) bei 44 min. (vienu lietimu ore) pirmame kėlinyje, o 70-ą minutę vietą aikštėje užleido čiliečiui Diego Rubio.

Mūsiškis buvo arti įvarčio ir 28 min., tačiau jo bandymą galva paskutinę akimirką atrėmė varžovų vartininkas.

Iš viso D. Matulevičiaus sąskaitoje šio sezono šalies pirmenybėse - 5 įvarčiai.

Lietuvio įvarčiai - vaizdo įraše nuo 0:30 ir 4:50 min., o pavojingas smūgis - nuo 2:50 min.:

Likusius įvarčius svečiams pelnė Paulas Antonas (31 min.) ir Alexandru Ciucuras (46 min.).

Trečiąją vietą užimanti praėjusio sezono bronzos medalininkė Ploješčio "Petrolul" (19 tšk.) ekipa, kurios gretose nebuvo registruotas vartininkas Povilas Valinčius, išvykoje 0:1 (0:0) pralaimėjo į septintąją poziciją pakilusiai Mediašo "Gaz Metan" (15 tšk.) ekipai.

Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - brazilas Vitinho (80 min.).

Rumunijos futbolo čempionate pirmauja Bukarešto "Steaua" (22 tšk.) vienuolikė, lenkianti Džurdžu "Astra" (19 tšk.) komandą.

Vartininko Vytauto Černiausko atstovaujamas "Vaslui" (11 tšk.) klubas - vienuoliktas, o Galačio "Otelul" (10 taškų) su vartininku Tadu Simaičiu - keturiolikta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)