Visą mačą žaidęs lietuvis pirmojo kėlinio pabaigoje (45+2 min.) buvo įspėtas ir dabar turės praleisti pirmąsias turnyro šešioliktfinalio rungtynes.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Vagneris Love'as (23, 62 ir 88 min.), vieną - Ramonas (33 min.).

Šeimininkų gretose pasižymėjo Monsefas Zerka (5 min.), Julienas Feretas (72 min.) ir Basile Camerlingas (79 min.).

Po to, kai kitos H grupės rungtynės tarp Poznanės "Lech" (Lenkija) ir La Korunjos "Deportivo" (Ispanija) ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), tapo aišku, kad į likusias dvi vietas, garantuojančias kelialapius į šešioliktfinalį, pretenduoja visi trys aukščiau minėti klubai - "Nancy", "Deportivo" (po 4 tšk.) ir "Lech" (2 tšk.).

Ketvirtadienio mače Lenkijoje svečiai pirmavo po greito Diego Colotto (2 min.) įvarčio, bet Hernanas Rengifo (41 min.) dar iki pertraukos rezultatą išlygino.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Maskvos CSKA (Rusija)440012:512*
2."AS Nancy" (Prancūzija)31118:64
3.La Korunjos "Deportivo" (Ispanija)31114:44
- -- - - - - - - - - - - - - - - - - - -- -- --- -- - -- -
4.Poznanės "Lech" (Lenkija)30214:52
5.Roterdamo "Feyenoord" (Olandija)30031:90

Kitų ketvirtadienį vykusių UEFA taurės futbolo turnyro ketvirtojo turo rungtynių rezultatai bei grupių turnyrų lentelės:

E grupė

"VfL Wolfsburg" (Vokietija) - "Portsmouth" (Anglija) 3:2 (2:2)

"VfL Wolfsburg" - Edin Dzeko (3 min.), Christian Gentner (23 min.), Zvjezdan Misimovič (74 min.);

"Portsmouth" - Jermain Defoe (11 min.), Arnold Mvuemba (14 min.).

80 min. - Zvjezdan MisimoviČ ("VfL Wolfsburg") nerealizavo 11 m baudinio.

"Heerenveen" (Olandija) - "Braga" (Portugalija) 1:2 (1:1)

"Heerenveen" - Gerald Sibon (19 min.);

"Braga" - Renteria (35 min.), Luis Aguiar (56 min.)

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):