Urugvajaus įvarčių sąskaitą 6 min. atidarė Nicolas Lodeiro. Atakuojančiam saugui kėlinio viduryje prireikė medikų pagalbos.

Kovojant dėl kamuolio jam varžovas alkūne prakirto antakį, netrukus įvykio kaltininkas Jose Quinteros prieš save išvydo raudoną kortelę.

33 min. rezultatą krisdamas įspūdingu smūgiu „žirklėmis“ padvigubino Edinson Cavani.

Prieš pat pertrauką 44 min. pasižymėjo ir „Barcelona“ žvaigždė Luisas Suarezas.

Rungtynių antroje pusėje Urugvajus dar turėjo ne vieną šansą didinti pranašumą, o 78 min. į savo vartus kamuolį nukreipė Arturo Mina (4:0).

C grupėje pirmadienį (Lietuvos laiku 1 val. naktį iš pirmadienio į antradienį) susitiks Japonijos ir Čilės rinktinės.

B grupėje Kataras antrame kėlinyje turėjo dviejų įvarčių deficitą, tačiau 68 min. Almoez Ali ir 77 min. Boualem Khoukhi įvarčiai leido svečiams iš Azijos iškovoti tašką šiame mače.

B grupėje taip pat varžosi Argentina ir Kolumbija, šių komandų mače šeštadienį 2:0 laimėjo kolumbiečiai.

Rezultatai

B grupė

Paragvajus 2 – 2 Kataras

4 min. [1:0] Oscar Cardozo (11 m baudinys)

56 min. [2:0] Derlis Gonzalez

68 min. [2:1] Almoez Ali

77 min. [2:2] Boualem Khoukhi

C grupė

Urugvajus 4 – 0 Ekvadoras

6 min. [1:0] Nicolas Lodeiro

33 min. [2:0] Edinson Cavani

44 min. [3:0] Luis Suarez

78 min. [4:0] Arturo Mina (į savo vartus)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)