Šios lygiosios nustūmė Meksikos rinktinę į trečią turnyro lentelės vietą, kadangi tiek JAV, tiek Kosta Rikos futbolininkai iškovojo pergales. Negana to, visi pagrindiniai meksikiečių konkurentai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

JAV rinktinė svečiuose kovos 2:1 nugalėjo Jamaiką. 30-ą minutę amerikiečius į priekį išvedė įvartį pelnęs Jozy Altidore. 89-ą minutę Jamaikos rinktinei pavyko išlyginti rezultatą, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Jermainas Beckfordas. Vis dėl to JAV rinktinei pavyko išplėšti pergalę, kuomet per teisėjo pridėtą laiką pergalingą įvartį įmušė Bradas Evansas.

Kitose rungtynėse Kosta Rika namuose 1:0 įveikė Hondūrą. Pergalingo įvarčio autoriumi 25-ą minutę tapo Roy‘usMilleris.

Panama 0 – 0 Meksika

Jamaika 1 – 2 JAV
30‘ [0 – 1] Jozy Altidore
89‘ [1 – 1] Jermaine Beckford
90‘ [1 – 2] Brad Evans

Kosta Rika 1 – 0 Hondūras
25‘[1 – 0] Roy Miller