Visus įvarčius nugalėtojams pelnė Vokietijos rinktinės narys Andre Schurrle. Šeimininkams paguodos įvartį įmušė Johnny Heitinga.

Šia savo auklėtinių pergalė Jose Mourinho džiaugėsi dvigubai, nes antroje vietoje žengiantys Londono „Arsenal“ futbolininkai netikėtai 0:1 (0:0) svečiuose pralaimėjo „Stoke“ ekipai.

Pergalingą įvartį šeimininkams 76-ą minutę iš 11 metrų baudinio įmušė Jonathanas Waltersas.

Arsene'o Wengero auklėtinių pralaimėjimu pasinaudojo ir „Liverpool“ futbolininkai, kurie svečiuose 3:0 nugalėjo „Southampton“ ekipą ir pakilo į antrąją poziciją.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Luisas Suarezas, Rasheemas Sterlingas ir Stevenas Gerrardas.

„Fulham“ 1 - 3 „Chelsea“
52' [0 - 1] Andre Schurrle
65' [0 - 2] Andre Schurrle
69' [0 - 3] Andre Schurrle
74' [1 - 3] Johnny Heitinga

„Stoke“ 1 - 0 „Arsenal“
76' [1 - 0] Jonathan Walters (iš 11 metrų baudinio)

„Everton“ 1 - 0 „West Ham“
81' [1 - 0] Romelu Lukaku

„Hull“ 1 - 4 „Newcastle United“
10' [0 - 1] Moussa Sissoko
42' [0 - 2] Loic Remy
46' [1 - 2] Curtis Davies
55' [1 - 3] Moussa Sissoko
90' [1 - 4] Vurnon Anita

„Southampton“ 0 - 3 „Liverpool
16' [0 - 1] Luis Suarez
58' [0 - 2] Raheem Sterling
90' [0 - 3] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)