Atrodė, jog tik laiko klausimas, kada aiškiai dominavusi "Chelsea" ekipa pagaliau pralauš varžovų gynybą, bet viskas priešinga linkme pakrypo 69 minutę, kai Tamasas Priskinas išvengė nuošalės spąstų, iššoko vienas prieš Petrą Cechą ir tiksliu smūgiu nepaliko jam jokių vilčių.

Tiesa, persvara "Watford" džiaugėsi neilgai - jau 75 minutę po kampinio akrobatiniu bandymu per save kamuolį į tinklą pasiuntė Anelka. Dar po kelių akimirkų prancūzas po Joe Cole'o perdavimo išvedė Londono komandą į priekį, o 90 minutę smūgiu iš arti įsirašė į savo sąskaitą 'hattrick'ą'.

Nugalėtojas nepaaiškėjo dviejų "Premier" lygos klubų mače - Londono "West Ham" ir "Middlesbrough" išsiskyrė taikiai 1-1.

Svečiose kovojusi "Middlesbrough" vienuolikė pirmavo po to, kai 22 minutę pirmąjį įvartį šį sezoną pelnė saugas Stewartas Downingas, bet 83 minutę pusiausvyrą po Savio perdavimo galva atstatė Herita Ilunga.

"Swansea" 1 - 1 Londono "Fulham"

44' [0 - 1] Gary Monk (į savus vartus)

52' [1 - 1] Jason Scotland

"Sheffield United" 1 - 1 "Hull"

7' [1 - 0] Greg Halford

34' [1 - 1] Kamil Zayatte

"Blackburn" 2 - 2 "Coventry"

2' [1 - 0] Roque Santa Cruz

61' [1 - 1] Aron Gunnarsson

72' [1 - 2] Michael Doyle

90' [2 - 2] Christopher Samba

Londono "West Ham" 1 - 1 "Middlesbrough"

22' [0 - 1] Stewart Downing

83' [1 - 1] Herita N´Kongolo Ilunga

"Watford" 1 - 3 Londono "Chelsea"

69' [1 - 0] Tamas Priskin

75' [1 - 1] Nicolas Anelka

77' [1 - 2] Nicolas Anelka

90' [1 - 3] Nicolas Anelka

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.