Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė paskutinę teisėjo pridėtą minutę. Po standartinės situacijos ir perdavimo iš krašto tolimą perdavimą „uždarė“ Isaacas Haydenas.

Niukaslo klubas su 29 taškais pakilo į 11 vietą, „Chelsea“ su 39 taškais – ketvirta.

Namuose nusvilo čempionų titulą ginanti „Man City“. Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose priėmė „Crystal Palace“ ekipą. Svečiai pirmavo po turko Cenko Tosuno įvarčio, tai pirmasis tikslus puolėjo smūgis atstovaujant „Crystal Palace“.

Šeimininkų kailį gelbėjo Sergio Aguero vėlyvi įvarčiai (82' ir 87'), po jų šeimininkai išsiveržė į priekį – 2:1.

Tačiau „Crystal Palace“ „Etihad“ stadiono nepaliko tuščiomis.

90 min.svečių greitos atakos metu Wilfriedas Zaha iš krašto siuntė kamuolį link vartų, o čia jį į tinklą nukreipė „Man City“ vidurio gynėjas Fernandinho. Mačas baigėsi 2:2.

Wilfriedo Zaha

Be pergalės liko ir Londono „Arsenal“, kuri pirmavo prieš „Sheffield United“, tačiau neišsaugojo turėtos persvaros.

45 min. „kanonierius“ prieš pat pertrauką į priekį išvedė Gabrielis Martinelli. Antrame kėlinyje 83 min. rezultatą išlygino Johnas Fleckas – 1:1.

Sekmadienį – centrinė turo akistata: „Man United“ namuose priims lyderę „Liverpool“. „Raudonieji velniai“ yra vieninteliai sezone, kurie atėmė taškus iš fantastiškai žygiuojančių Jurgeno Kloppo aulėtinių.

Kitoje kovoje „Burnley“ namie priims „Leicester City“.