Laikino trenerio Michaelo Carricko vadovaujami „raudonieji velniai“ sugebėjo atimti iš lygos lyderių taškus – rungtynės Londone baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šeimininkai nuo pirmųjų minučių kontroliavo rungtynes, tačiau pirmajame kėlinyje nepasižymėjo. Arčiausiai to buvo gynėjas Antonio Rudigeris, kurio stiprūs smūgis sudrebino skersinį.

Po pertraukos į priekį išsiveržė „Man United“ – įvartį 50-ąją minutę pelnė Jadonas Sancho. Vis dėlto „Chelsea“ atstatė pusiausvyrą, kai 69-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jorginho.

Per likusį laiką „mėlynieji“ ir toliau aktyviai atakavo svečių vartus, o tobulą galimybę paskutinėmis sekundėmis turėjo A. Rudigeris. Vis dėlto vokiečiui dar kartą nepasisekė – būdamas prie pat vartų jis smūgiavo aukštai virš jų. Nuskambėjus finaliniam švilpukui atletas dar ilgai vaikščiojo po aikštę susiėmęs už galvos.

„Chelsea“ ir toliau pirmauja lygoje, tačiau pranašumas prieš „Man City“ yra tik 1 taškas, o prieš „Liverpool“ – 2 taškai.

Dviejų pralaimėjimų seriją nutraukęs Mančesterio klubas užima aštuntąją vietą.