Jau 4-ą minutę Fernando Torresas pasinaudojo varžovų gynėjų ir ypač vartininko Sergejaus Ryžikovo klaida ir pelnė įvartį (0:1). Ispanas lengvai perkėlė kamuolį per iš toli iš vartų išbėgusį rusą. S. Ryžikovo konkurentas Kazanės klubo sudėtyje Giedrius Arlauskis tradiciškai liko atsargoje.

Antrame kėlinyje įvarčiai pasipylė tarsi iš gausybės rago. 51-ą minutę „Rubin“ žaidėjas Ivanas Marcano galva išlygino skirtumą (1:1), 55-ą minutę Victoras Mosesas antrą sykį išvedė svečius iš Anglijos į priekį (1:2), o 62-ą minutę 168 cm ūgio Gokdenizas Karadenizas vėl smūgiu galva sugrąžino pusiausvyrą (2:2). 65-ą minutę Totorijos atstovai net persvėrė santykį (3:2), kai už abejotinai skirtą pražangą 11 metrų baudinį realizavo Bibersas Natcho. Nors „Rubin“ futbolininkai dar turėjo progų, bet sukurti stebuklo jiems nepavyko.

Kitos ketvirtfinalio atsakomos rungtynės - „Newcastle United“ (Anglija) - Lisabonos „Benfica“ (Portugalija), Romos „Lazio“ (Italija) - Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) ir Bazelio „Basel“ (Šveicarija) ir Londono „Tottenham“ prasidėjo vėlų vakarą Lietuvos laiku.

„Newcastle“ klubas namuose sužaidė su „Benfica“ ekipa lygiosiomis 1:1, bet nepasiekė revanšo už nesėkmę svečiuose 1:3 ir užleido portugalams kelią į pusfinalį.

„Lazio“ komanda, kurioje nebuvo registruotas Marius Stankevičius, savo aikštėje išsiskyrė taikiai 1:1 su „Fenerbahce“ ekipa ir nepanaikino iš Turkijos parsivežto dviejų įvarčių deficito (0:2). Stambulo futbolininkai - pusfinalyje.

„Basel“ ir „Tottenham“ mače prireikė ne tik pratęsimo, bet ir 11 metrų baudinių. Pagrindinis rungtynių laikas, kaip ir Londone baigėsi lygiosiomis 2:2. Per papildomą pusvalandį abi komandos nepasižymėjo. Baudinių loterijoje geriau sekėsi Šveicarijos atstovams - 4:1.

Fabiano Scharo, Marco Strellerio, Fabiano Frei ir Marcelo Diazo smūgiai buvo taiklūs. Tuo metu anglų komandoje Tomas Huddlestone'as ir Emmanuelis Adebayoras savo progų neišnaudojo. Gylfi Sigurdssono vienintelis įvartis iš baudinio buvo menka paguoda „Tottenham“ aistruoliams.

„Rubin“ 3 - 2 „Chelsea“** (pirmas mačas - 1:3, bendras - 4:5).

4' Fernando Torres [0 - 1]
51' Ivan Marcano [1 - 1]
55' Victor Moses [1 - 2]
62' Gokdeniz Karadeniz [2 - 2]
65' Bibers Natcho [3 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

** - pateko į pusfinalį

„Newcastle United“ 1 - 1 „Benfica“** (pirmas mačas - 1:3, bendras - 2:4);

71' Papiss Cisse [1 - 0]
90' Eduardo Salvio [1 - 1]

„Basel“** 6 - 3 „Tottenham“, - po 11 metrų baudinių(pirmas mačas - 2:2, antras - 2:2, pratęsimas - 0:0, baudiniai - 4:1, bendras - 6:3);

23' Clint Dempsey [0 - 1]
27' Mohamed Salah [1 - 1]
49' Aleksandr Dragovič [2 - 1]
82' Clint Dempsey [2 - 2]

90' Jan Vertonghen („Tottenham“) - raudona kortelė

„Lazio“ (Italija) 1 - 1 Stambulo „Fenerbahce“** (pirmas mačas - 0:2, bendras - 1:3).

60' Senad Lulič [1 - 0]
73' Caner Erkin [1 - 1]

Marius Stankevičius („Lazio“) - neregistruotas

2012-2013 metų sezono Europos lygos turnyro nugalėtojas gegužės 15-ą dieną paaiškės Amsterdame (Olandija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (76)