Londono „Stamford Bridge“ stadione vietos „Chelsea“ susigrūmė su absoliučiu lygos autsaideriu „Derby County“ klubu. Nuo pat mačo pradžios iniciatyva atiteko „aristokratams“ ir saugas Frankas Lampardas smūgiu kaire koja pataikė į virpstą.

Paulo Jewello vadovaujama „Derby“ sugebėjo savo vartus išsaugoti kiek mažiau nei pusvalandį. Po keitimo pasirodęs „Derby“ gynėjas Deanas Leacockas ištiesta koja atakavo F. Lampardą ir arbitras nieko nedelsęs paskyrė 11 metrų baudinį, kurį lengvai realizavo pats nukentėjusysis.

Nuo tada iškilo tik laiko klausimas, kiek dar įvarčių svečiams primuš Avaramo Granto vadovaujamieji „Chelsea“. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes vartininkas Roy`us Carrollas blokavo Nicolas Anelka smūgį, bet pakartotinu bandymu iš toli kamuolį į vartus nukreipė Salomonas Kalou.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė, kadangi atakavo tik viena komanda. Po F. Lampardo prasiveržimo ir perdavimo saugas Joe Cole`as į kamuolį tiksliai nepataikė, o vėliau po S. Kalou perdavimo galva šalia vartų mušė prancūzas N. Anelka.

Vis tik netrukus rezultatas tapo jau 3:0. Dešiniuoju kraštu N. Anelka atidavė kamuolį J. Cole`ui, kuris jį perdavė F. Lampardui, ir šiam iš kelių metrų beliko nusiskinti visus atakos laurus.

Įpusėjus rungtynėms į „Derby“ vartus krito dar vienas įvartis. R. Carrollas pirma sugebėjo atmušti N. Anelka smūgį, bet vėliau nespėjo prie J. Cole`o, kuris ir nukreipė kamuolį į tuščių vartų tinklą.

Tačiau ir tuo viskas dar nepasibaigė. „Chelsea“ to buvo maža ir 66-ąją minutę S. Kalou prabėgęs kairiuoju kraštu perdavė kamuolį F. Lampardui, kuris stipriu smūgiu pasiuntė jį į dešinįjį vartų kampą, pelnydamas savo trečią įvartį mače. 72-ąją minutę, po kombinacijos su J. Cole`u, F. Lampardas pasižymėjo ir ketvirtąjį kartą.

Esant nepadoriam rezultatu 6:0 „Derby“ ekipai vis dėlto pavyko atsigriebti vienu tiksliu smūgiu – po Kenny Millerio perdavimo kamuolys atiteko Davidui Jonesui, kuris iš artimos distancijos nuginklavo „Chelsea“ vartininką Carlo Cudicini.

73‘ [6 – 1] David Jones

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)