Lietuvos rinktinės saugas pasižymėjo pirmąją rungtynių minutę ir padėjo Edinburgo „Hibernian“ iškovoti sensacingą pergalę.

Aštuntąją vietą čempionate užimantys „Hibernian“ namie 2-0 netikėtai pranoko čempionę Glazgo „Celtic“ ekipą.

Pirmąją minutę mušęs V. Slivka tapo pirmuoju Škotijos čempionato žaidėju nuo gegužės 6-osios, pasižymėjusiu prieš „Celtic“ pirmajame kėlinyje.

Negana to, tai yra pirmasis lietuvio įvartis Škotijoje nuo balandžio 21-osios. Tuomet saugas taip pat įmušė į „Celtic“ vartus. Tuomet Edinburgo klubas netikėtai laimėjo 2-1.

Šįkart džiaugsmą apkartino V. Slivkos trauma. 36-ąją minutę prieš lietuvį itin grubiai sužaidė geltona kortele nubaustas Scottas Brownas.

V. Slivka per pertrauką buvo pakeistas, o jo vietą aikštėje užėmė gynėjas Seanas Mackie.

59-ąją mačo minutę „Hibernians“ pergalę įtvirtino Floriano Kamberi tikslus smūgis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)