Vis dėlto 92-ą minutę po kampinio milanietis Thiago Silva galva spėjo išlyginti santykį 2:2. Kitame šios grupės mače Plzeno „Viktoria“ ekipa iš Čekijos taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1 su baltarusių Borisovo BATE klubu.

Kitose įdomesnėse rungtynėse anglų Londono „Chelsea“ klubas 2:0 nugalėjo Leverkūzeno „Bayer“ komandą, Vokietijos čempionė Dortmundo „Borussia“ sužaidė taikiai 1:1 su Londono „Arsenal“ futbolininkais.

Nikosijos APOEL ekipa namuose palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ klubo pasipriešinimą, nors buvo atsilikę nuo varžovų 0:1.

E grupė:

Londono „Chelsea“ (Anglija) 2 - 0 Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija)

67' David Luiz [1 - 0]
90' Juan M. Mata [2 - 0]

„Genk“ (Belgija) 0 - 0 „Valencia“ (Ispanija)

E grupės turnyro lentelė:

1Chelsea11002-03
2Genk10100-01
2Valencia10100-01
4Bayer10010-20

F grupė:

Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) 1 - 1 Londono „Arsenal“ (Anglija)

42' Robin van Persie [0 - 1]
88' Ivan Perisič [1 - 1]

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 0 - 1 „Marseille“ (Prancūzija)

51' Lucho Gonzalez [0 - 1]

90' Rod Fanni („Marseille“) - raudona kortelė

F grupės turnyro lentelė:

1Marseille11001-03
2Arsenal10101-11
3Borussia10101-11
4Olympiakos10010-10

G grupė:

Nikosijos APOEL (Kipras) 2 - 1 Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)

63' Konstantin Zyrjanov [0 - 1]
73' Gustavo Manduca [1 - 1]
75' Ailton Jose Almeida [2 - 1]

76' Bruno Alves („Zenit“) - raudona kortelė

FC „Porto“ (Portugalija) 2 - 1 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)

12' Luiz Adriano [0 - 1]
28' Hulk [1 - 1]
51' Laube Pinheiro Kleber [2 - 1]

10' Hulk („Porto“) nerealizavo 11 metrų baudinio
40' Jaroslav Rakickij („Šachtar“) - raudona kortelė
80' Dmitrij Čigrinskij („Šachtar“) - raudona kortelė

G grupės turnyro lentelė:

1APOEL11002-13
1Porto11002-13
3Šachtar10011-20
3Zenit10011-20

H grupė:

„Barcelona (Ispanija) 2 - 2 „AC Milan“ (Italija)

1' Alexandre Pato [0 - 1]
36' Pedro Rodriguez [1 - 1]
50' David Villa [2 - 1]
90+2' Thiago Silva [2 - 2]

Plzeno „Viktoria“ (Čekija) 1 - 1 Borisovo BATE (Baltarusija)

45' Marek Bakoš [1 - 0]
69' Renan Bressan [1 - 1]

H grupės turnyro lentelė:

1AC Milan10102-21
1BATE10101-11
1Barcelona10102-21
1Viktoria10101-11

Trečiadienį aštuonerios rungtynės bus žaidžiamos Čempionų lygos turnyro A, B, C ir D grupėse.