Pirmame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo. Iškart po pertraukos 46 min. „Atletico“ futbolininkus į priekį išvedė Yannickas Ferreira-Carrasco.

70 min. pranašumą įtvirtino Antoine Griezmannas – 2:0.

Po pergalės „Atletico“ klubas pakilo į antrą vietą, jo sąskaitoje – 14 taškų. „Sevilla“ lieka trečia (13 taškų). Pirmauja „Barcelona“, kuri per 5 turus iškovojo 5 pergales (15 tšk.).

Tuo metu slogiai sezoną pradėjęs kitas Madrido klubas „Real“ išvykoje palaužė Vitorijos „Alaves“.

Taip Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai reabilitavosi po nesėkmės namuose, kai trečiadienį 0:1 nusileido „Real Betis“ ekipai.

Tuomet nutrūko 73-ejų rungtynių, kuriose „Real“ pelnė bent vieną įvartį, serija.

Bet šeštadienį „Los Blancos“ pasiekė kitą rekordą, pasižymėję 33-ioje dvikovoje svečiuose Ispanijos čempionate iš eilės. Sostinės ekipa aplenkė „Barcelona“ futbolininkus, kuriems iki šiol priklausė ilgiausia rezultatyvių išvykų serija.

Nors visą mačą aikštėje praleido po diskvalifikacijos šią savaitę sugrįžęs geriausias planetos futbolininkas Cristiano Ronaldo, „Real“ didvyriu tapo ne jis, o abusyk varžovų vartininką nuginklavęs Danielis Ceballosas.

21-erių saugas 10-ą minutę išvedė svečius į priekį, o 43-ią min. įmušė pergalingą įvartį.

40-ą min. pusiausvyrą buvo atkūręs Manu Garcia.

Po šešių turų čempionų titulą ginantis Madrido klubas savo sąskaitoje turi 11 taškų ir užima ketvirtą vietą.

Šeštadienio „La Liga“ rungtynių rezultatai

Madrido „Atletico“ 2 – 0 „Sevilla“
46' [1 – 0] Yannickas Ferreira-Carrasco
70' [2 – 0] Antoine'as Griezmannas

Alaves“ 1 – 2 Madrido „Real“
10' [0 – 1] Danielis Ceballosas
40' [1 – 1] Manu Garcia
43' [1 – 2] Danielis Ceballosas

Malaga“ 3 – 3 Bilbao „Athletic“
4' [0 – 1] Aritzas Adurizas (11 m)
35' [1 – 1] Diego Rolanas
51' [1 – 2] Inaki Williamsas
70' [1 – 3] Inaki Williamsas
81' [2 – 3] Paulas Baysse
84' [3 – 3] Diego Rolanas
54' pašalintas Zdravko Kuzmanovičius („Malaga“)

„Girona“ 0 – 3 „Barcelona“
17' [0 – 1] Aday (į savo vartus)
48' [0 – 2] Gorka Moreno (į savo vartus)
69' [0 – 3] Luisas Suarezas