Londone jau 8-ą minutę „mėlynuosius“ į priekį išvedė ypač aktyviai mačą pradėjęs vokietis Kai Havertzas, kuris pasižymėjo po kampinio smūgiu galva.

Būtent jis ir uždirbo standartinę situaciją prie varžovų vartų, o dar prieš tai 4 min. svečiams grasino labai pavojingu smūgiu iš arti.

Antrame kėlinyje šeimininkai kontroliavo rungtynes ir savo persvarą įtvirtino antruoju įvarčiu.

Po greitos atakos N'Golo Kante atliko puikų perdavimą Christianui Pulisičiui, kuris iš arti tiksliai kamuolį nukreipė į vartus (2:0).

Tuo metu Viljarealyje „Juventus“ šeimininkus pribloškė įvarčiu 32-ą mačo sekundę: po puikaus brazilo Danilo perdavimo iš aikštės centro kamuolį prie baudos aikštelės gavęs serbas Dušanas Vlahovičius preciziškai tiksliai jį nukreipė į kairįjį vartų kampą (0:1).

Tai pirmasis tik sausio gale komandą papildžiusio 22-ejų puolėjo įvartis Čempionų lygoje.

Dušan Vlahovič ("Juventus")

„Villareal“ antrame kėlinyje spaudė svečius ir šeimininkų pastangos davė rezultatą 66 min.: neleistinai klydus „Juventus“ gynybos linijai vienas prieš vartus išbėgo Dani Parejo, kuris vienu lietimu tiksliai kamuolį nukreipė į vartus.

Nors „Villareal“ turėjo iniciatyvą ir ne kartą grasino varžovų vartams, pergalės išplėšti nepavyko – 1:1.

Šių rungtynių atsakomosios rungtynės Lilyje ir Turine vyks kovo 16 dieną.

Čempionų lygos antradienio rezultatai:

„Chelsea“ 2 – 0 „Lille“

8 min. [1:0] Kai Havertz

63 min. [2:0] Christian Pulisič

„Villareal“ 1 – 1 „Juventus“

1 min. [0:1] Dušanas Vlahovičius

66 min. [1:1] Dani Parejo