Atsakomas susitikimas po savaitės Azerbaidžano atstovams jau bus tik formalumas. Įvarčius nugalėtojams pelnė tikras internacionalas: du įmušė Dino Ndlovu iš Pietų Afrikos (37-ą ir 45+1 min.), po vieną pelnė azerbaidžanietis Afranas Izmailovas (10-ą min.), Wilde'as Donaldas Guerrieras iš Haičio (83-ią min.) ir ispanas Michelas (90+2 min.).

Kitame susitikime Austrijos klubas „Salzburg“ svečiuose lengvai įveikė Paolos komandą „Hibernians“ iš Maltos 3:0 (2:0). Įvarčius svečiams pelnė kosovietis Valonas Berisha (32-ą min.), pietų korėjietis Hee-Chan Hwangas (35-ą min.) ir japonas Takumi Minamino (54-ą min.). Minėtas V. Berisha 86-ą min. buvo išvytas iš aikštės.

Kroatijos ekipa „Rijeka“ savo aikštėje susitiko su Osvestrio TNS futbolininkais iš Velso ir nugalėjo varžovus 2:0 (1:0). Jau 4-ą min. gražų pirmą įvartį baudos smūgiu pasiekė Josipas Misičius, o 69-ą min. rezultatą padvigubino rumunas Florentinas Matei.

Belgrado klubas „Partizan“ savo žiūrovų akivaizdoje įrodė pranašumą 2:0 (0:0) prieš Podgoricos ekipą „Budučnost“ iš Juodkalnijos. Pirmą įvartį iš 11 metrų baudinio 53-ią min. įmušė Urošas Djurdjevičius, o 63-ią min. pasižymėjo brazilas Leonardo.

Agdamo „Qarabag“ (Azerbaidžanas) 5 - 0 „Samtredia“ (Gruzija).

10' Afran Izmailov [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
37' Dino Ndlovu [2 - 0]
45+1' Dino Ndlovu [3 - 0]
83' Wilde Donald Guerrier [4 - 0]
90+2' Michel [5 - 0]

Paolos „Hibernians“ (Malta) 0 - 3 „Salzburg“ (Austrija).

32' Valon Berisha [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
35' Hee-Chan Hwang [0 - 2]
54' Takumi Minamino [0 - 3]

86' Valon Berisha – raudona kortelė

Belgrado „Partizan“ (Serbija) 2 - 0 Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija).

53' Uroš Djurdjevič [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
63' Leonardo [2 - 0]

„Rijeka“ (Kroatija) 2 - 0 Osvestrio TNS (Velsas).

4' Josip Misič [1 - 0]
69' Florentin Matei [2 - 0]

Atsakomi mačai vyks liepos 19-ą dieną.

Trečiadienį atrankos antrą etapą pradeda dar 12 varžovų porų. Vilniaus Žalgiris savo aikštėje jėgas išmėgins su Razgrado komanda „Liudogorec“ iš Bulgarijos (20.45 val.).