Vienintelį ir pergalingą įvartį Nacho po varžovų vartininko klaidos iš aštraus kampo pelnė 35-ą minutę. 89-ą minutę paryžiečių žaidėjas Angelis Di Maria baudos smūgiu galėjo išlyginti skirtumą, bet kamuolys pataikė į skersinį.

„Real“ surinko 10 taškų ir užsitikrino vietą atkrintamose varžybose.

Kitose A grupės rungtynėse Donecko „Šachtar“ komanda namuose sutriuškino Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikus „Malmoe“ futbolininkus iš Švedijos net 4:0 (1:0) ir išstūmė konkurentus iš trečios vietos. „Malmoe“ fanai pralaimėjo ir muštynes ukrainiečiams Lvovo gatvėse.

B grupėje „Manchester United“ komanda namuose priėmė Maskvos CSKA ekipą ir sunkiai palaužė svečių pasipriešinimą 1:0 (0:0). Pergalę lėmė atakų lyderio Wayne'o Roooney taiklus smūgis 79-ą minutę.

Kitame B grupės susitikime PSV Eindhoven klubas namuose 2:0 (0:0) laimėjo prieš buvusią lyderę „Wolfsburg“ ekipą ir sukomplikavo vokiečių padėtį turnyro lentelėje.

C grupės vienintelėse vakaro rungtynėse Lisabonos „Benfica“ komanda palaužė Stambulo „Galatasaray“ futbolininkų pasipriešinimą 2:1 (0:0) ir tapo grupės lydere, nes Madrido „Atletico“ klubas svečiuose tik lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Astana“ ekipa.

D grupės lyderiu tapo anglų „Manchester City“ klubas, svečiuose įrodęs savo pranašumą prieš ispanų „Sevilla“ komandą 3:1 (3:1). Įvarčius nugalėtojams pelnė Raheemas Sterlingas, brazilas Fernandinho ir Wilfriedas Bony iš Dramblio Kaulo Kranto, o aikštės šeimininkų prancūzas Benoit Tremoulinas buvo sušvelninęs skirtumą (1:2). „City“ klubas su 9 taškais jau taip pat užsitikrino vietą kitame Čempionų lygos turnyro etape, nes įveikė ispanus abu kartus tarpusavio mačuose.

Tuo metu Turino „Juventus“ futbolininkai prarado du svarbius taškus, kai sužaidė išvykoje tik lygiosiomis 1:1 (1:1) su autsaidere Moenchengladbacho „Borussia“ komanda. Italai turi 8 taškus ir rikiuojasi antri.

A grupė:

Madrido „Real“ (Ispanija) 1 - 0 „Paris Saint Germain“ (Prancūzija);

35' Nacho [1 - 0]

Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 4 - 0 „Malmo“ (Švedija).

29' Aleksandr Gladkyj [1 - 0]
48' Dario Srna [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
55' Eduardo Alves da Silva [3 - 0]
73' Alex Teixeira [4 - 0]

„Manchester United“ (Anglija) 1 - 0 Maskvos CSKA (Rusija);

79' Wayne Rooney [1 - 0]

„PSV Eindhoven“ (Olandija) 2 - 0 „Wolfsburg“ (Vokietija).

55' Jurgen Locadia [1 - 0]
86' Luuk de Jong [2 - 0]

„Astana“ (Kazachstanas) 0 - 0 Madrido „Atletico“ (Ispanija);

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 2 - 1 Stambulo „Galatasaray“ (Turkija).

52'Jonas [1 - 0]
58 Lukas Podolski [1 - 1]
67' Luisao [2 - 1]

85' Nicolas Gaitan („Benfica“) - raudona kortelė

Monchengladbacho „Borussia“ (Vokietija) 1 - 1 Turino „Juventus“ (Italija);

18' Fabian Johnson [1 - 0]
44' Stephan Lichtsteiner [1 - 1]

53' Hernanes („Juventus“) - raudona kortelė

„Sevilla“ (Ispanija) 1 - 3 „Manchester City“ (Anglija).

8' Raheem Sterling [0 - 1]
11' Fernandinho [0 - 2]
25' Benoit Tremoulinas [1 - 2]
36' Wilfried Bony [1 - 3]

D grupės turnyro lentelė:

1.Man City43018:59
2.Juventus42205:28
3.Sevilla41035:73
4.Borussia M.40222:62

Į Čempionų lygos turnyro atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas, o trečias vietas grupėse užėmusios ekipos tęs kovą Europos lygos (Europa League) turnyre.

2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos turnyro nugalėtojas paaiškės gegužės 16 dieną Milano (Italija) „San Siro“ stadione.