Madridiečiai ir paryžiečiai surinko po 7 taškus ir toliau kartu pirmauja grupėje.

Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikė „Malmo“ komanda iš Švedijos namuose įveikė Donecko „Šachtar“ ekipą 1:0 (1:0) ir iškovojo pirmą pergalę turnyre.

Vienintelį įvartį Markusas Rosenbergas pelnė 15-ą min.

B grupėje „Manchester United“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Maskvos CSKA futbolininkais. Svečiai iš Anglijos buvo priversti vytis maskviečius, kai 15-ą min. Seydou Doumbia pakartotinu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus po Romano Jeremenkos nerealizuoto 11 metrų baudinio. Anglai santykį išlygino po Anthony Martialio įvarčio 65-ą min.

Šiomis lygiosiomis pasinaudojo vokiečių „Wolfsburg“ ekipa, savo aikštėje įrodžiusi pranašumą prieš PSV „Eindhoven“ komandą iš Olandijos 2:0 (0:0). „Vilkai“ tapo turnyro lentelės lyderiais. Jiems įvarčius pelnė Basas Dostas 46-ą ir Maxas Kruse 57-ą min. 91-ą min. olandas Jurgenas Locadia nerealizavo 11 metrų baudinio.

C grupėje pergales šventė Madrido „Atletico“ ir Stambulo „Galatasaray“ klubai. Ispanai lengvai 4:0 (2:0) sutriuškino „Astana“ ekipą iš Kazachstano, o turkai 2:1 (2:1) laimėjo prieš pirmą nesėkmę patyrusią Lisabonos „Benfica“ komandą. Madridiečiai ir portugalai su 6 taškais pirmauja turnyro lentelėje.

D grupės lyderis Turino „Juventus“ (Italija) klubas savų žiūrovų akivaizdoje sužaidė tik lygiosiomis 0:0 su Moenchengladbacho „Borussia“ (Vokietija) komanda ir prarado pirmus taškus varžybose.

Tašku nuo lyderių dabar atsilieka „Manchester City“ futbolininkai, kurie tik paskutinėmis sekundėmis 2:1 (1:1) išplėšė pergalę prieš ispanų „Sevilla“ komandą. Po ukrainiečio Jevgeno Konopliankos smūgio svečiai 30-ą min. pirmavo 1:0, bet po kelių minučių įsimušė įvartį į savo vartus ir patys išlygino skirtumą (1:1). „Miestiečiams“ pergalę lėmė belgo Kevino De Bruyne įvartis jau per teisėjo kompensuotą laiką (2:1).

A grupė:

„Paris Saint Germain“ (Prancūzija) 0 - 0 Madrido Real“ (Ispanija)

„Malmo“ (Švedija) 1 - 0 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)

17' Markus Rosenberg [1 - 0]

A grupės turnyro lentelė:

1.Real32106:07
2.PSG32105:07
3.Malmo31021:43
4.Šachtar30030:80

B grupė:

Maskvos CSKA (Rusija) 1 - 1 „Manchester United“ (Anglija)

15' Seydou Doumbia [1 - 0]
65' Anthony Martial [1 - 1]

14' Roman Jeremenka (CSKA) - nerealizavo 11 metrų baudinio

„Wolfsburg“ (Vokietija) 2 - 0 PSV „Eindhoven“ (Olandija)

46' Bas Dost [1 - 0]
57' Max Kruse [2 - 0]

C grupė:

Madrido „Atletico“ (Ispanija) 4 - 0 Astanos FC „Astana“ (Kazachstanas)

23' Saul Niguez [1 - 0]
29' Jackson Martinez [2 - 0]
63' Oliver Torres [3 - 0]
89' Denis Dedečka [4 - 0] („Astana“, į savo vartus)

Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 2 - 1 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)

2' Nicolas Gaitan [0 - 1]
19' Selčuk Inan [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
33' Lukas Podolski [2 - 1]

C grupės turnyro lentelė:

1.Atletico M.32017:26
2.Benfica32015:36
3.Galatasaray31114:54
4.Astana30122:81

D grupė:

Turino „Juventus“ (Italija) 0 - 0 Moenchengladbacho „Borussia“ (Vokietija)

„Manchester City“ (Anglija) 2 - 1 „Sevilla“ (Ispanija)

30' Jevgen Konoplianka [0 - 1]
36' Adil Rami [1 - 1] („Sevilla“, į savo vartus)
90+1' Kevin De Bruyne [2 - 1]

D grupės turnyro lentelė:

1.Juventus32104:17
3.Man City32015:46
3.Sevilla31024:43
4.Borussia M.30121:51

Į Čempionų lygos turnyro atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas, o trečias vietas grupėse užėmusios ekipos tęs kovą Europos lygos (Europa League) turnyre.

2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos turnyro nugalėtojas paaiškės gegužės 16-ą dieną Milano (Italija) „San Siro“ stadione.