Madridiečiams, kurie šventė antrą pergalę turnyre, įvarčius pelnė Garethas Bale'as (16-ą min.), Marco Asensio (37-ą min.), Lucas Vasquezas (68-ą min.) ir Alvaro Morata (84-ą min.). Du įvarčius pasiekė ir svečiai iš Lenkijos. Tiesa, pirmą jų (20-ą min.) Tomaszas Jodlowiecas įsimušė į savo vartus, o serbas Miroslavas Radovičius (22-ą min.) iš 11 metrų baudinio buvo sušvelninęs santykį (1:2). Beje, autoįvartis pradžioje buvo įskaitytas Marcelo, po kurio stipraus smūgio kamuolys rikošetu nuo T. Jodlowieco įlėkė į vartus.

Prieš šį mačą buvo nerimaujama dėl Lenkijos klubo fanų elgesio. Apie 4 tūkst. lenkų atvyko palaikyti Varšuvos klubo į Madridą, tarp jų buvo apie 300 ultromis vadinamų aistruolių. Tris jų Madrido policija areštavo dar prieš mačą, bet rungtynių metu „Legia“ fanai palaikė savo ekipą triukšmingai ir tvarkingai.

Kitose šios grupės rungtynėse Dortmundo „Borussia“ komanda iš Vokietijos svečiuose 2:1 (2:0) įveikė portugalų Lisabonos „Sporting“ ekipą, su kurią sutartį yra pasirašęs šiuo metu traumuotas lietuvis Lukas Spalvis. Vokietijos atstovai pirmavo 2:0 po Pierre'o-Emericko Aubameyango ir Juliano Weiglo taiklių smūgių 10-ą ir 43-ią min. Bruno Cesaras 67-ą min. tik sušvelnino santykį 1:2. Jis atliko įspūdinga baudos smūgį varžovų baudos aikštelėje iš 10 metrų nuotolio. Pražanga buvo skirta už tai, kad gynėjas grąžino kamuolį vartininkui į rankas.

„Borussia“ klubas dėka geresnio įvarčių santykio su 7 taškais išsaugojo pirmą vietą, o „Real“ ekipa taip pat su 7 taškais liko antra. Cristiano Ronaldo vis dar 2 įvarčių trūksta iki jo 100-ojo įvarčio Europos taurės turnyruose ribos. Tačiau portugalas atliko du rezultatyvius perdavimus.

G grupėje Anglijos čempionas „Leicester“ klubas savo aikštėje 1:0 (1:0) laimėjo prieš „Copenhagen“ komandą ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų. Vienintelį ir pergalingą įvartį 40-ą min. įmušė alžyrietis Riyadas Mahrezas. Anglai su 9 taškais yra vienvaldžiai grupės lyderiai.

Kitame šios grupės mače „Porto“ futbolininkai išplėšė pergalę prieš „Brugge“ komandą, kai 90+3 min. Andre Silva iš 11 metrų baudinio 2:1 (0:1) persvėrė rezultatą. Belgai pirmavo 12-ą min. po Jelle Vosseno smūgio, o 68-ą min. Miguelis Layunas išlygino skirtumą.

E grupėje abejos rungtynės baigėsi lygiosiomis. Leverkūzeno „Bayer“ ir Londono „Tottenham“ klubai Vokietijoje sužaidė be įvarčių 0:0, nors antrame kėlinyje iniciatyva ir priklausė aikštės šeimininkams.

Kitoje grupės dvikovoje Maskvoje vietos CSKA futbolininkai neišsaugojo pergalės prieš rusų savininkams taip pat priklausantį Prancūzijos „Monaco“ klubą. Lygiosios 1:1 (1:0). Armiečiai pirmavo 1:0 po Lacina Traore įvarčio 34-ą min., bet brazilas Bernardo Silva 87-ą min. spėjo išlyginti rezultatą 1:1.

Tuo metu abu H grupės lyderiai šventė sunkias pergales. Turino „Juventus“ klubas Prancūzijoje 1:0 (0:0) nugalėjo „Lyon“ komandą, nors nuo 54-os min. ir žaidė dešimtyje. Be to, prancūzai 35-ą min. dar nerealizavo 11 metrų baudinio. Alexandre'o Lacazette'o smūgį atrėmė vartininkas Gianluigi Buffonas. O pergalingą įvartį Turino ekipai 76-ą min. pelnė Juanas Cuadrado.

Kitame susitikime „Sevilla“ komanda išvykoje 1:0 (1:0) palaužė kroatų Zagrebo „Dinamo“ ekipos pasipriešinimą. Vienintelį įvartį 37-ą min. įmušė prancūzas Samiras Nasri.

E grupė

Leverkūzeno „Bayer“ 0 - 0 Londono „Tottenham“.

Maskvos CSKA 1 - 1 „Monaco“.

34' Lacina Traore [1 - 0]
87' Bernardo Silva [1 - 1]

E grupės turnyro lentelė:

1.Monaco31204:35
2.Tottenham31112:24
3.Bayer30303:33
4.CSKA30213:42

F grupė

Lisabonos „Sporting“ 1 - 2 Dortmundo „Borussia“.

10' Pierre-Emerick Aubameyang [0 - 1]
43' Julian Weigl [0 - 2]
67' Bruno Cesar [1 - 2]

Madrido „Real“ 5 - 1 Varšuvos „Legia“.

16' Gareth Bale [1 - 0]
20' Tomasz Jodlowiec [2 - 0](„Legia“, į savo vartus)
22' Miroslav Radovič [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
37' Marco Asensio [3 - 1]
68' Lucas Vasquez [4 - 1]
84' Alvaro Morata [5 - 1]

„Brugge“ 1 - 2 „Porto“.

12' Jelle Vossen [1 - 0]
68' Miguel Layun [1 - 1]
90+3' Andre Silva [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

„Leicester“ 1 - 0 „Copenhagen“.

40' Riyad Mahrez [1 - 0]

„Lyon“ 0 - 1 Turino „Juventus“.

76' Juan Cuadrado [0 - 1]

35' Alexandre Lacazette („Lyon“) – nerealizavo 11 metrų baudinio
54' Mario Lemina („Juventus“) – raudona kortelė

Zagrebo „Dinamo“ 0 - 1 „Sevilla“.

37' Samir Nasri [0 - 1]