Rungtynes Liverpulyje šeimininkai pradėjo užguldami ispanų vartus, mat trauktis neturėjo kur – pirmąjį mačą jie pralaimėjo 1:3.

Tačiau Mohamedas Salah nepasinaudojo dviem ankstyvomis progomis, vėliau virš vartų šovė ir Georginio Wijnaldumas, o atkutęs „Real“ nustūmė žaidimą toliau į aikštės vidurį.

Įvykiai pirmame kėlinyje netgi galėjo pasisukti priešinga linkme, kuomet po rikošeto kamuolys atsimušė į „Liverpool“ vartų virpstą.

Po pertraukos „Real“ futbolininkai gynėsi dar efektyviau, neutralizuodami Jurgeno Kloppo auklėtinių atakas jų užuomazgose. Galiausiai mačas baigėsi be įvarčių – 0:0.

Dortmunde trapią Anglijos čempionų persvarą jau susitikimo pradžioje sutrupino puikiu smūgiu į viršutinį tautiečių vartų kampą pasižymėjęs 17-metis Jude'as Bellinghamas – nors Edersonas kamuolį lietė, nuo įvarčio vartininkas neapsaugojo.

Apvertę situaciją aukštyn kojomis vokiečiai atsitraukė į gynybą, tačiau apginti savų vartų nesugebėjo.

52-ą min. bandydamas išmušti kamuolį iš savo baudos aikštelės galva suklydo Emre Canas, sužaidęs ranka.

11 m baudinį užtikrintai realizavo Riyadas Mahrezas.

O po 20 min. „Borussia“ viltis galutinai užgesino tikslus Philo Fodeno smūgis iš už baudos aikštelės. „Manchester City“ antrą kartą įveikė varžovus identišku rezultatu – 2:1.

Pusfinaliuose Josepo Guardiolos kariauna susitiks su „Paris Saint-Germain“ (Prancūzija), o „Real“ kovos su Londono „Chelsea“ (Anglija). Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 27-28, atsakomosios – gegužės 4-5 dienomis.

Čempionų lygos finalą gegužės 29 d. priims Stambulas (Turkija).

Rezultatai: (skliaustuose – pirmų rungtynių baigtis)

„Borussia“ 1 – 2 „Manchester City“ (1:2)
15' [1 – 0] Jude'as Bellinghamas
55' [1 – 1] Riyadas Mahrezas (11 m)
75' [1 – 2] Philas Fodenas

„Liverpool“ 0 – 0 „Real“ (1:3)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)