Tuo tarpu „Juventus“ futbolininkai savo aikštėje 4:0 nepasigailėjo danų „FC Nordsjaelland“ ekipos ir iškovojo pirmą pergalę turnyre.

Dramatiškai susiklostė mačai anglų klubams. Londono „Chelsea“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje pergalę 3:2 prieš Donecko „Šachtar“ ekipą išplėšė 94-ą minutę, kaip lemiamą įvartį pelnė Victoras Mosesas.

„Manchester United“ klubas Portugalijoje 80-ą minutę nuo vietos „Braga“ komandos dar buvo atsilikęs 0:1, kai baudinį 49-ą minutę realizavo Alanas. 80-ą minutę aikštėje po keitimo pasirodęs olandas Robinas Van Persie išlygino santykį (1:1), Wayne'as Rooney po baudinio 84-ą minutę persvėrė rezultatą (2:1), o 90-ą minutę Javieras Hernandezas įtvirtino pergalę (3:1). Mančesterio vyrai iškopė į turnyro aštuntfinalį, vieninteliai nepraradę nei vieno taško.

Šios rungtynės Bragoje vyko per liūtį ir antrame kėlinyje 10 minučių buvo nutrauktos dėl apšvietimo gedimo stadione. Ši pauzė buvo naudinga svečiams iš Anglijos.

Glazgo „Celtic“ klubas namuose nugalėjo vieną Čempionų lygos favoričių „Barcelona“ komandą 2:1. Škotai iš karto perėmė iniciatyvą, įmušė greitą įvartį, kai 21-ą minutę pasižymėjo Victoras Wanyama bei ilgai saugojo persvarą. 83-ią minutę Anthony Wattas padvigubino pranašumą (2:0), o 90-ą minutę argentinietis Lionelis Messi įmušė tik paguodos įvartį (1:2). Tai buvo pirma katalonų nesėkmė šio sezono turnyre.

Šį mačą stebėjęs garsus muzikantas Rodas Stewartas po škotų pergalės net apsiverkė iš laimės.

E grupė

Turino „Juventus“ 4 - 0 „FC Nordsjaelland“

6' Claudio Marchisio [1 - 0]
23' Arturo Vidal [2 - 0]
37' Sebastian Giovinco [3 - 0]
75' Fabio Quagliarella [4 - 0]

Londono „Chelsea“ 3 - 2 Donecko „Šachtar“

6' Fernando Torres [1 - 0]
9' Willian [1 - 1]
40' Oscar [2 - 1]
47' Willian [2 - 2]
90+4' Victor Moses [3 - 2]

Miuncheno „Bayern“ 6 - 1 „Lille“

5' Bastian Schweinsteiger [1 - 0]
18' Claudio Pizarro [2 - 0]
23' Florent Balmont [3 - 0] („Lille“, į savo vartus)
28' Claudio Pizarro [4 - 0]
33' Claudio Pizarro [5 - 0]
58' Salomon Kalou [5 - 1]
66' Toni Kroos [6 - 1]

„Valencia“ 4 - 2 Borisovo BATE

26' Jonas [1 - 0]
29' Roberto Soldado [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
51' Sofiane Feghouli [3 - 0]
53' Renan Bressan [3 - 1]
83' Dmitrij Mozolevskij [3 - 2]
86' Sofiane Feghouli [4 - 2]

Lisabonos „Benfica“ 2 - 0 Maskvos „Spartak“

55' Oscar Cardozo [1 - 0]
69' Oscar Cardozo [2 - 0]

77' Nicolas Pareja („Spartak“) - raudona kortelė
78' Oscar Cardozo („Benfica“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Glazgo „Celtic“ 2 - 1 „Barcelona“

21' Victor Wanyama [1 - 0]
83' Anthony Watt [2 - 0]
90' Lionel Messi [2 - 1]

Klužo „CFR Cluj“ 1 - 3 Stambulo „Galatasaray“

18' Burak Yilmaz [0 - 1]
53' Modou Sougou [1 - 1]
61' Burak Yilmaz [1 - 2]
74' Burak Yilmaz [1 - 3]

„Braga“ 1 - 3 „Manchester United“

49' Alan [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
80' Robin van Persie [1 - 1]
86' Wayne Rooney [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
90' Javier Hernandez [1 - 3]