E grupės rungtynėse Atėnuose „Bayern“ ekipa 2:0 (0:0) nugalėjo vietos AEK futbolininkus.

Šeimininkams pavyko atsilaikyti beveik pusantro kėlinio, tačiau 61 ir 63 min. į jų vartus krito du įvarčiai paeiliui. 62 min. pasižymėjo Javi Martinezas, o 63 min. – Robertas Lewandowskis.

Mačo pabaigoje svečiai dar keletą kartų galėjo padidinti savo pranašumą, tačiau patikimai žaidė AEK vartininkas Vasilios Barkas.

„Bayern“ su 7 taškais pirmauja grupėje, AEK taškų sąskaita toliau lieka tuščia.

Kitose rungtynėse pirmą tašką H grupėje pavyko iškovoti Šveicarijos atstovams – Berno „Young Boys“ futbolininkams, sugebėjusiems namie 1:1 (0:1) sužaisti su „Valencia“.

Šveicarijos čempionai atsiliko, bet antrajame kėlinyje nuo 11 m žymos rezultatą išlygino veteranas iš Prancūzijos Guillaume Hoarau.

„Valencia“ savo sąskaitoje turi 2 taškus, „Young Boys“ – 1.

Rezultatai

E grupė

Atėnų AEK 0 – 2 Miuncheno „Bayern“

61' Javi Martinezas [0-1]
63' Robertas Lewandowskis [0-2]

H grupė

Berno „Young Boys“ 1 – 1 „Valencia“

26' Michy Batshuayi [0-1]
63' Guillaume Hoarau [1-1 – iš 11 m]