Mančesteryje svečiai iš Ispanijos niekuo nenusileido šeimininkams, o po 53 min. pelnyto Paco Alcacero įvarčio pirmavo 1:0.

60 min. „Man United“ sirgalių nuotaikas taisė Alexo Telleso įvartis.

Atrodė, jog akistata baigsis lygiosiomis, tačiau kone paskutinė šeimininkų ataka tapo lemiama. Po Jesse Lingardo perdavimo CR7 iš gana aštraus dešiniojo kampo smūgiavo į vartus.

Vartininkas Geronimo Rulli ranka reagavo į kamuolį, tačiau nepavyko išgelbėti komandos nuo pralaimėjimo.

Vargu, ar „Villareal“ sirgaliams bus lengva susitaikyti su nesėkme: svečiai iš Ispanijos nenusileido pagal kamuolio kontrolę, atliko daugiau smūgių – 15 („Man United“ – 13), iš jų 7-is kartus kamuolys skriejo į vartų plotą („Man United“ – 6).

Tai pirmieji „Man United“ trys taškai Čempionų lygoje.

E grupėje Lisabonoje košmarą patyrė „Barcelona“, kuri svečiuose 0:3 (0:1) neprilygo „Benfica“ ekipai.

Per visas rungtynes į vartų plotą nepataikę „Barcelona“ futbolininkai jau rungtynių pradžioje turėjo didelių bėdų: 3 min. „Benficą“ į priekį išvedė Darwinas Nunezas.

Po pertraukos Ronaldo Koemano auklėtiniai praleido dar du įvarčius ir patyrė triuškinančią nesėkmę. „Barca“ po dviejų turų lieka be taškų ir užima paskutinę vietą grupėje. „Benfica“ su 4-iais taškais pakilo į antrą poziciją ir nusileidžia antrą pergalę iškovojusiam Miuncheno „Bayern“.

Bavarai namuose net 5:0 (2:0) sutriuškino Kijevo „Dinamo“.

H grupėje dėmesį kaustė Turino „Juventus“ ir Londono „Chelsea“ akistata. Čia Europos čempiono Federico Chiesa vienintelis tikslus smūgis paliko tuščiomis Thomo Tuchelio auklėtinius.

Federico Chiesa

Rezultatai

E grupė

Miuncheno „Bayern“ 5 – 0 Kijevo „Dinamo“

12' [1:0] Robert Lewandowski

27' [2:0] Robert Lewandowski

68' [3:0] Serge Gnabry

74' [4:0] Leroy Sane

87' [5:0] Maxim Choupo-Moting

Lisabonos „Benfica“ 3 – 0 „Barcelona“

3' [1:0] Darwin Nunez

69' [2:0] Rafa Silva

79' [3:0] Darwin Nunez (11 m baudinys)

Standings provided by SofaScore LiveScore

F grupė

„Atalanta“ 1 – 0 „Young Boys“

68' [1:0] Matteo Pessina

„Manchester United“ 2 – 1 „Villareal“

53' [0:1] Paco Alcacer

60' [1:1] Alex Telles

90+5' [2:1] Cristiano Ronaldo

G grupė

Salzburgo „Red Bull“ 2 – 1 „Lille OSC“

35' [1:0] Karim Adeyemi

53' [2:0] Karim Adeyemi (11 m baudinys)

62' [2:1] Burak Yilmaz

„Wolfsburg“ 1 – 1 „Sevilla“

49' [1:0] Renato Steffen

86' [1:1] Ivan Rakitič

H grupė

Sankt Peterburgo „Zenit“ 4 – 0 „Malmo FF“

9' [1:0] Claudinho

49' [2:0] Daler Kuzjajevas

80' [3:0] Aleksas Sutorminas

90+5' [4:0] Wendel

Turino „Juventus“ 1 – 0 Londono „Chelsea“

46' [1:0] Federico Chiesa

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)