Eindhoveno PSV komanda savo aikštėje jėgas išmėgino su Maskvos CSKA futbolininkais, laimėjo prieš svečius 2:1 (0:0) ir išstūmė konkurentus - Mančesterio atstovus - iš antros vietos.

Kadangi Vokietijos komanda įveikė anglų „raudonuosius velnius“, o PSV futbolininkai nugalėjo CSKA, Anglijos ekipa liko už Čempionų lygos borto.

„United“ pirmavo po Anthony Martialio smūgio 10-ą min., bet 14-ą min. Naldo išlygino rezultatą (1:1), o 29-ą min. Vieirinha jį persvėrė (2:1). Antro kėlinio pabaigoje 83-ią min. Josuha Guilavogui galva nukreipė kamuolį į savo vartus ir santykis vėl tapo lygus (2:2), bet po kelių akimirkų (84-ą min.) Naldo išplėšė pergalę „vilkams“ (3:2).

Kitose svarbiose B grupės rungtynėse Eindhoveno atstovai taip pat 0:1 atsiliko nuo maskviečių, kai Sergejus Ignaševičius 76-ą min. realizavo 11 metrų. baudinį. Tačiau Luuko de Jongo ir Davy Propperio įvarčiai 78-ą ir 86-ą min. padėjo PSV ekipai švęsti pergalę.

A grupėje Madrido „Real“ klubas namuose sutriuškino „Malmoe“ ekipą net 8:0 (3:0). Madridiečių atakų lyderiai Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema tiesiog smaginosi aikštėje. Portugalas pelnė keturis, o prancūzas - tris įvarčius.

„Paris Saint Germain“ ekipa savo aikštėje 2:0 (0:0) laimėjo prieš Donecko „Šachtar“ komandą. Įvarčius paryžiečiams pelnė Lucasas ir Zlatanas Ibrahimovičius. Ukrainiečiai pateko į Europos taurės turnyrą dėl geresnio tarpusavio mačų su švedais santykio.

C grupėje kovoje dėl pirmos vietos Madrido „Atletico“ klubas svečiuose įveikė Lisabonos „Benfica“ komandą 2:1 (1:0).

Tuo metu Astanos „Astana“ ekipai nedaug trūko iki kelialapio į Europos lygą. Kazachastano atstovai pirmavo prieš Stambulo „Galatasaray“ futbolininkus (1:0), bet turkai spėjo išlyginti rezultatą (1:1).

D grupėje „Manchester City“ klubas po įtikinamos pergalės namuose 4:2 (1:2) prieš Monchengladbacho „Borussia“ ekipą iš pirmos vietos išstūmė Turino „Juventus“ komandą, kuri išvykoje nusileido „Sevilla“ futbolininkams 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį ispanams pelnė Fernando Llorente. „Sevilla“ klubas pakilo į trečią turnyro lentelės vietą ir pavasarį žais Europos lygos varžybose. Vokiečiams sezonas Senojo žemyno turnyruose jau baigtas.

„Miestiečiams“ du įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas, po vieną įmušė Davidas Silva ir Wilfried Bony.

A grupė:

Madrido „Real“ (Ispanija) 8 - 0 „Malmo“ (Švedija)

12' Karim Benzema [1 - 0]
24' Karim Benzema [2 - 0]
39' Cristiano Ronaldo [3 - 0]
47' Cristiano Ronaldo [4 - 0]
50' Cristiano Ronaldo [5 - 0]
59' Cristiano Ronaldo [6 - 0]
70' Mateo Kovačič [7 - 0]
74' Karim Benzema [8 - 0]

„Paris Saint Germain“ (Prancūzija) 2 - 0 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)

57' Lucas [1 - 0]
86' Zlatan Ibrahimovič [2 - 0]

B grupė:

„Wolfsburg“ (Vokietija) 3 - 2 „Manchester United“ (Anglija)

10' Anthony Martial [0 - 1]
14' Naldo [1 - 1]
29' Vieirinha [2 - 1]
83' Josuha Guilavogui [2 - 2] („Wolfsburg“, į savo vartus)
84' Naldo [3 - 2]

„PSV Einhoven“ (Olandija) 2 - 1 Maskvos CSKA (Rusija)

76' Sergej Ignaševič [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
78' Luuk de Jong [1 - 1]
86' Davy Propper [2 - 1]

C grupė:

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 1 - 2 Madrido „Atletico“ (Ispanija)

33' Saul Niguez [0 - 1]
55' Luciano Vietto [0 - 2]
75' Konstantinos Mitroglou [1 - 2]

Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 1 - 1 Astanos „Astana“ (Kazachstanas)

63' Patrick Twumasi [0 - 1]
64' Selcuk Inan [1 - 1]

D grupė:

„Manchester City“ (Anglija) 4 - 2 Monchengladbacho „Borussia“ (Vokietija)

16' David Silva [1 - 0]
19' Julian Korb [1 - 1]
43' Raffael [1 - 2]
80' Raheem Sterling [2 - 2]
81' Raheem Sterling [3 - 2]
85' Wilfried Bony [4 - 2]

„Sevilla“ (Ispanija) 1 - 0 Turino „Juventus“ (Italija)

65' Fernando Llorente [1 - 0]

D grupės turnyro lentelė:

1.Man City640212:812
2.Juventus63216:311
------------------------------
3.Sevilla***62048:116
4.Borussia M.61238:125

Į Čempionų lygos turnyro atkrintamas varžybas patenka po dvi geriausias grupių komandas, o trečias vietas grupėse užėmusios ekipos tęsia kovą Europos lygos turnyre.

2015-2016 metų sezono Čempionų lygos turnyro nugalėtojas paaiškės gegužės 16-ą dieną Milano (Italija) „San Siro“ stadione.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (171)