Įvykiai sostinėje iš pradžių klostėsi palankiai šeimininkams.

Cristiano Ronaldo 27 min. galva „uždarė“ Dani Carvajalio perdavimą, o sužaidus valandą turėjo puikią progą pasižymėti nuo 11 m žymos. Bet smūgį atrėmė Diego Alvesas.

Portugalas nerealizavo trečio savo baudinio šiame sezone ir galėjo smarkiai pasigailėti: 82-ą min. Danielis Parejo išlygino rezultatą.

Vis dėlto aukso vertės tris taškus „Real“ 86-ą min. išplėšė Marcelo.

Vis dėlto atitrūkti nuo persekiotojos „Real“ nepavyko: „Barcelona“ Katalonijos derbyje susitvarkė su savo kaimynais „Espanyol“. Čempionai įvarčiais prabilo antrame kėlinyje: dusyk pasižymėjo Luisas Suarezas, vieną taiklų smūgį pridėjo Ivanas Rakitičius. Luiso Enrique ekipa laimėjo 3:0.

Liūdnas šeštadienis buvo „Granada“ ekipai. Jos vairą tik šį mėnesį perėmusi Londono „Arsenal“ (Anglija) legenda Tony Adamsas neišgelbėjo klubo nuo iškritimo į žemesnę lygą.

„Osasuna“ pėdomis „Granada“ pasekė 1:2 pralaimėjusi San Sebastiano „Real Sociedad“ futbolininkams.

Priešpaskutinę vietą užimančių andalūzų sąskaitoje liko 20 taškų, o tai reiškia, kad jie nebeturi net teorinių galimybių pasprukti iš pavojingos zonos.

Rezultatai

„Real Madrid“ 2 – 1 „Valencia“
27' [1 – 0] Cristiano Ronaldo
82' [1 – 1] Danielis Parejo
86' [2 – 1] Marcelo

„Real Sociedad“ 2 – 1 „Granada“
45' [1 – 0] Carlosas Vela
65' [1 – 1] Adrianas Ramosas
84' [2 – 1] Juanmi

„Las Palmas“ 0 – 5 „Atletico Madrid“
2' [0 – 1] Kevinas Gameiro
17' [0 – 2] Saulis Niguezas
18' [0 – 3] Kevinas Gameiro
72' [0 – 4] Thomasas Partey
90' [0 – 5] Fernando Torresas
65' pašalintas Kevinas-Prince'as Boatengas („Las Palmas“)

„Espanyol“ 0 – 3 „Barcelona“
50' [0 - 1] Luisas Suarezas
76' [0 - 2] Ivanas Rakitičius
87' [0 - 3] Luisas Suarezas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)