Po vieną įvartį „dryžuotiesiems“ pelnė Davidas Villa, Diego Costa, Miranda ir Diego.
Davidas Villa

Puikai proga pakilti į antrą vietą nepasinaudojo Madrido „Real“ futbolininkai, kurie svečiuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Bilbao „Athletic“ komanda.

65-ą minutę „Karališkasis“ klubas galiausiai pramušė varžovų vartininką, tačiau persvara džiaugėsi neilgai - jo devynių minučių šeimininkai išlygino rezultatą.

Negana to, netrukus raudona kortele nubaustas ir iš aikštelės išvarytas geriausias 2013 metų pasaulio žaidėjas Cristiano Ronaldo.

Mažumoje likusi „Real“ ekipa turėjo tenkintis vienu tašku.

Po šio turo Turnyro lentelės viršuje su 57 taškais įsitaisė „Atletico“ klubas. Antrą vietą užima trimis taškais atsiliekanti „Barcelona“ ekipa, trečią - tiek pat taškų turintys „Real“ futbolininkai.

„Elche“ 1 - 0 „Almeria“
59' [1 - 0] Cristian Herrera
90' Damian Suarez („Elche“) gavo raudoną kortelę

„Real Betis“ 2 - 0 „Espanyol“
71' [1 - 0] Ruben Castro Martin
89' [2 - 0] Ruben Castro Martin

Madrido „Atletico“ 4 - 0 „Real Sociedad“
38' [1 - 0] David Villa
72' [2 - 0] Diego Costa
74' [3 - 0] Miranda
87' [4 - 0] Diego

Bilbao „Athletic“ 1 - 1 Madrido „Real“
65' [0 - 1] Jese Rodriguez
74' [1 - 1] Ibai Gomez
75' Cristiano Ronaldo („Real“) gavo raudoną kortelę