Net ir po 60 dienų priverstinių atostogų 31-erių metų C. Ronaldo užteko 5 minučių 30 sekundžių, kad po Garetho Bale'o perdavimo lyg ant lėkštutės pelnytų lengvą įvartį, o Madrido „Real“ klubas namuose 5:2 (3:0) pranoko Pamplonos „Osasuną“ ir laimėjo trečią mačą iš tiek pat galimų bei liko turnyro lentelės viršuje.

Po tikslų smūgį nugalėtojams dar pridėjo Danilo (41 min.), Sergio Ramosas (45 min.), Pepe (56 min.) ir Luka Modričius (62 min.).

Tačiau antro kėlinio antroje pusėje šeimininkai gerokai atsipalaidavo ir leido varžovams atsakyti dviem rezultatyviomis atakomis: 64 min. pasižymėjo Oriolas Riera, o 78 min. – Davidas Garcia. Maža to, svečių saugas Roberto Torresas 73 min. dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Beje, 80 min. „Osasunos“ gynėjui Tano Bonninui buvo parodyta raudona kortelė.

Tuo metu sensacingą pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginanti FC „Barcelona“, kuri „Camp Nou“ stadione 1:2 (0:1) nusileido lygos naujokei Vitorijos-Gasteiso „Alaves“ ekipai.

Svečiams po įvartį pelnė Deyversonas (39 min.) ir Ibai Gomezas (64 min.).

Vienintelio tikslaus smūgio šeimininkų gretose autorius – Jeremy Mathieu (47 min.).

Kitų šeštadienio rungtynių rezultatai:

Vigo „Celta“ 0 – 4 Madrido „Atletico“
53' [0 – 1] Koke
73' [0 – 2] Antoine Griezmann
81' [0 – 3] Antoine Griezmann
89' [0 – 4] Angel Correa

„Malaga“ 0 – 2 „Villarreal“
33' [0 – 1] Jaume Costa
44' [0 – 1] Nicola Sansone

40' Bruno Soriano nerealizavo 11 m baudinio

„Sevilla“ 2 – 1 Gran Kanarijos „Las Palmas“
16' [0 – 1] Tana
89' [1 – 1] Pablo Sarabia
90+4' [2 – 1] Carlos Fernandez

88' Pedro Bigas („Las Palmas“) parodyta raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)