Brėmeno „Werder“ svečius iš Leipcigo sutriuškino 3:0 (1:0). Pergalę aikštės šeimininkams lėmė Zlatko Jazunovičiaus (34 min.), Floriano Grillitscho (59 min.) ir Floriano Kainzo (90 min.) įvarčiai.

Leipcigo klubui tai jau antroji nesėkmė iš eilės. Sezono pradžioje kaip pirmenybių išsišokėle linksniuota „RasenBallsport“ komanda pavasarį dar neiškovojo nei vienos pergalės.

FC „Köln“ dar pirmame kėlinyje Berlyno „Hertha“ ekipą nokautavo trimis įvarčiais. Nors svečiai antrame kėlinyje atsakė dviem tiksliais smūgiais, tačiau ir Kelno ekipa darkart pasižymėjo bei iškovojo įtikinamą pergalę.

„Wolfsburg“ komandos pergalę prieš „Darmstadt“ nulėmė vienintelis 31-erių Mario Gomezo įvartis.

Čempionų lygoje kovas baigęs Lėverkuzeno „Bayer“ krito Hoffenheime, kur 0:1 nusileido vietos „Hoffenheim“ ekipai.

„Bundesliga“ 25 turo šeštadienio rezultatai:

„Augsburg“ 1 - 1 „Freiburg“
30 min. [0:1] Florianas Niederlechneris
38 min. [1:1] Konstantinos Stafylidis

FC „Köln“ 4 – 2 Berlyno „Hertha“
6 min. [1:0] Yuya Osako
36 min. [2:0] Anthony Modeste
38 min. [3:0] Anthony Modeste
50 min. [3:1] Vedadas Ibisevičius
63 min. [4:1] Anthony Modeste
70 min. [4:2] Johnas Anthony Brooksas

„Hoffenheim“ 1 – 0 Lėverkuzeno „Bayer“
62 min. [1:0] Sandro Wagneris

Brėmeno „Werder“ 3 – 0 Leipcigo „RasenBallsport“
34 min. [1:0] Zlatko Junuzovic
59 min. [2:0] Florianas Grillitschas
90 min. [3:0] Florianas Kainzas

„Wolfsburg“ 1 – 0 „Darmstadt“
45 min. [1:0] Mario Gomezas

Frankfurto „Eintracht“ 0 – 0 „Hamburger SV“