„Jau keletą metų, pasibaigus sezonui, užduodu sau klausimą, ar vis dar noriu žaisti profesionaliai? Kol kas, visada prieidavau prie teigiamo atsakymo ir šie metai – ne išimtis. Futbolas man iki šiol kelia tokią pačią aistrą, kokią jausdavau ankstyvoje jaunystėje. Džiaugiuosi klubo pasiūlymu pasilikti, su malonumu jį priėmiau. Tai buvo lengviausios derybos mano karjeroje“, – neabejojo V. Borovskis.

Vyriausias Riteris šeštadienio rungtynėse su Gargždų „Banga“ žaidė visą antrąjį kėlinį ir per jį pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

„Valdemaras yra tikra klubo legenda – jis lyderis rūbinėje ir puikus žmogus gyvenime. Visi žaidėjai jam jaučia didžiulę pagarbą, todėl ne kartą tradiciniuose komandos rinkimuose buvęs kapitonas yra išrinktas „Metų siela“. Esu tikras, kad Boria komandai liks naudingas ne tik už aikštės ribų, bet ir joje“, – sprendimą pratęsti sutartį komentavo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

V. Borovskis yra vienas iš keturių Riterių, peržengusių šimto sužaistų rungtynių ribą. Be jo, tokiais pasiekimais klube gali pasigirti Justinas Januševskis, Aleksandras Byčenokas ir Deividas Česnauskis.

Praėjusią savaitę sutartį su klubu taip pat pasirašė ir Povilas Kalimavičius. Šis 23-ejų metų futbolininkas „Riteriams B“ yra atstovavęs ankstesniais metais, o pasiruošimą 2021-iesiems su komanda pradėjo nuo pat treniruočių proceso pradžios bei žaidė visose trejose kontrolinėse rungtynėse.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės