Josepo Guardiolos auklėtiniai „Etihad“ stadione 4:3 (3:2) įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą ir atsirevanšavo už minimalią nesėkmę 0:1 pirmose rungtynėse, bet to neužteko dėl įvarčių svečiuose taisyklės.

Rungtynėse be gynybos keturi įvarčiai buvo sumušti jau per pirmąsias 11 minučių – 2:2. Tuomet Raheemas Sterlingas ir Sergio Aguero dviem tiksliais smūgiais sukūrė šeimininkams tokį pranašumą, kuris būtų atvėręs jiems duris į kitą etapą (4:2), tačiau Fernando Llorentes įvartis 73 min. vėl viską apvertė aukštyn kojomis – 4:3.

Jau per pridėtą teisėjo laiką, 90+3 min., po gražios kombinacijos R. Sterlingas dar kartą pasiuntė kamuolį į svečių vartų tinklą – visgi „Man City“ futbolininkų triumfo šokį netrukus nutraukė VAR verdiktas neįskaityti įvarčio dėl nuošalės.

Mančesterio miestas ketvirtfinalyje turėjo net du savo atstovus, bet tiek „Man City“, tiek ir „Manchester United“ liko už pusfinalio borto.

Kitame mače „Liverpool“ komanda išvykoje 4:1 (1:0) sudorojo FC „Porto“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo triuškinamu rezultatu 6:1 ir antrą sezoną iš eilės pretenduoja patekti į finalą.

Nugalėtojų gretose po kartą pasižymėjo Sadio Mane, Mohamedas Salah, Roberto Firmino ir Virgilis Van Dijkas.

UEFA Čempionų lygos pusfinalio poros:

„Tottenham Hotspur“ – Amsterdamo „Ajax“

FC „Barcelona“ – FC „Liverpool“

Rungtynės:

„Manchester City“ 4 – 3 „Tottenham Hotspur“
4' [1 – 0] Raheemas Sterlingas
7' [1 – 1] Heungas-Min Sonas
10' [1 – 2] Heungas-Min Sonas
11' [2 – 2] Bernardo Silva
21' [3 – 2] Raheemas Sterlingas
59' [4 – 2] Sergio Aguero
73' [4 – 3] Fernando Llorente

FC „Porto“ 1 – 4 „Liverpool“
26' [0 – 1] Sadio Mane
65' [0 – 2] Mohamedas Salah
69' [1 – 2] Ederis Militao
77' [1 – 3] Roberto Firmino
84' [1 – 4] Virgilis Van Dijkas

UEFA Čempionų lygos pusfinalio kovos vyks balandžio 30-gegužės 1 d. ir gegužės 7/8 d.

Turnyro finalą priims Ispanijos sostinė Madridas ir „Wanda Metropolitano“ stadionas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (70)