Nors rungtynių pradžioje sekė du greiti Sergio Ramoso ir Garetho Bale'o įvarčiai, dar iki pertraukos šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą.

Po pertraukos savų sirgalių palaikomi San Sebnastiano „Real Sociedad“ futbolininkai nesustojo ir užkūrė tikrą pirtį svečiams iš sostinės - dubliu pasižymėjo Davidas Zurutuza ir tikslų smūgį atliko Carlosas Vela.

Šeimininkams tai buvo pirma pergalė sezone, o „Karališkajam“ klubui - pirmas pralaimėjimas.

„Villarreal“ 0 - 1 „Barcelona“
82' [0 - 1] Sandro Ramirez

„Deportivo“ 2 - 2 „Rayo Vallecano“
7' [1 - 0] Jose Rodriguez
40' [1 - 1] Alberto Bueno
73' [1 - 2] Alberto Bueno
90+5' [2 - 2] Isaac Cuenca (iš 11 metrų baudinio)

„Real Sociedad“ 4 - 2 „Real“
5' [0 - 1] Sergio Ramos
11' [0 - 2] Gareth Bale
35' [1 - 2] Inigo Martinez
41' [2 - 2] David Zurutuza
65' [3 - 2] David Zurutuza
75' [4 - 2] Carlos Vela

„Elche“ 1 - 1 „Granada“
81' [0 - 1] Fran Rico
90+1' [1 - 1] David Lomban