Po tikslaus Sandro Wagnerio (26 min.) smūgio svečiai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje nugalėtojų gretose dusyk pasižymėjo Thomas Mulleris (49 ir 71 min.) bei sykį – Robertas Lewandowskis (84 min.).

Antroje vietoje lieka Dortmundo „Borussia“ (48 tšk.) vienuolikė, o į trečiąją poziciją pakilo Berlyno „Hertha“ (36 tšk.) futbolininkai, namuose susitikimą su aštuntoje vietoje esančia „VfL Wolfsburg“ (31 taškas) komanda baigę lygiosiomis 1:1 (0:0).

Iš šioje dvikovoje po Marcelo Schafero (53 min.) įvarčio pirmavo svečiai, o rezultatą išlygino Salomonas Kalou (60 min.).

Kitų šeštadienio susitikimų rezultatai:

„Hoffeihem“ 3 – 2 „Mainz 05“

11' [0 – 1] Jhonas Cordoba
13' [1 – 1] Nadiemas Amiri
68' [2 – 1] Markas Uthas
76' [3 – 1] Markas Uthas
78' [3 – 2] Jairo Samperio

„Ingolstadt“ 2 – 0 „Werder“

12' [1 – 0] Benjaminas Hubneris
90' [2 – 0] Lukas Hinterseeris

„Borussia“ 1 – 0 „Koeln“

9' [1 – 0] Mahmoudas Dahoudas

Vokietijos futbolo čempionato lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Betis“ 1 – 1 „Gijon“

65' [0 – 1] Carlosas Castro
67' [1 – 1] Germanas Pezzella

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)