Pirmame kėlinyje „Bayern“ komandai nepavyko pelnyti nei vieno įvarčio, nors 33-ą minutę gynėjas Davidas Alaba turėjo šansą pasižymėti nuo 11 metrų žymos, tačiau žaidėjui nepavyko pasinaudoti puikia proga.

Kitos 45 minutės Josepo Guardiolos auklėtiniams buvo sėkmingesnės ir 68-ą minutę ekipą į priekį išvedė Franckas Ribery, kuris pasižymėjo po Philippo Lahmo perdavimo.

Galutinį tašką po dešimties minučių padėjo Arjenas Robbenas. Tai - trečioje Miuncheno klubo pergalė „Bundesliga“ pirmenybėse.

Visi rezultatai:

Mainz 2 - 0 Wolfsburg
60' [1 - 0] Eric Maxim Choupo-Moting
78' [2 - 0] Nicolai Muller

Hoffenheim 3 - 3 Freiburg
9' [1 - 0] Sejad Salihovic (iš 11 metrų baudinio)
13' [1 - 1] Oliver Sorg
25' [2 - 1] Kevin Volland
29' [2 - 2] Karim Guede
66' [2 - 3] Sebastian Freis
77' [3 - 3] Tobias Strobl

9' Sejad Salihovic (Hoffenheim) raudona kortelė
41' Francis Coquelin (Freiburg) raudona kortelė
90' Admir Mehmedi (Freiburg) raudona kortelė

Hannover 2 - 1 Schalke
15' [1 - 0] Szabolcz Huszti (iš 11 metrų baudinio)
42' [2 - 0] Mame Biram Diouf
55' [2 - 1] Adam Szalai

14' Benedikt Howedes (Schalke) raudona koretelė
74' Szabolcz Huszti (Hannover)
85' Christian Fuchs (Schalke) raudona koretelė

Bayer Leverkusen 4 - 2 Borussia Monchengladbach
23' [1 - 0] Stefan Kiessling (iš 11 metrų baudinio)
28' [2 - 0] Sidney Sam
54' [2 - 1] Martin Stranzl
57' [2 - 2] Juan Fernando Arango
61' [3 - 2] Sidney Sam
72' [4 - 2] Gonzalo Castro

Bayern Munich 2 - 0 Nurnberg
69' [1 - 0] Franck Ribery
78' [2 - 0] Arjen Robben

33' David Alaba (Bayern) nerealizavo 11 metrų baudinio

Hertha Berlin 1 - 0 Hamburger
74' [1 - 0] Adrian Ramos