Šalies čempionų titulą ginantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai svečiuose 2:1 (1:1) palaužė „Hoffenheim“ komandą, kurie pirmieji šiose rungtynėse pelnė įvartį.

Pirmame kėlinyje rezultatą išlygino tikslus Mario Mandžukičiaus smūgis, o pergalingą įvartį 75-ą minutę įmušė Tomasas Mulleris.

Kitose dienos rungtynėse trečią vietą užimantys Leverkuzeno „Bayer“ futbolininkai pralaimėjo svečiuose, o atitinkamai ketvirtoje ir penktoje vietoje žengiančios Monchengladbacho „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ komandos išsivežė po tris taškus iš varžovų stadonų.

Visi rezultatai:

Braunschweig 1 - 0 Bayer Leverkusen
81' [1 - 0] Dominik Kumbela

90' Lars Bender (Bayer)

Hertha Berlin 0 - 2 Schalke
26' [0 - 1] Adam Szalai
90' [0 - 2] Julian Draxler

Hamburger 0 - 2 Borussia Monchengladbach
23' [0 - 1] Max Kruse
63' [0 - 2] Max Kruse

Hoffenheim 1 - 2 Bayern Munich
34' [1 - 0] Niklas Sule
39' [1 - 1] Mario Mandzukic
75' [1 - 2] Thomas Muller

Nurnberg 0 - 3 Freiburg
57' [0 - 1] Felix Klaus
79' [0 - 2] Vladimir Darida
88' [0 - 3] Admir Mehmedi

69' Oliver Sorg (Freiburg) raudona kortelė

Eintracht Frankfurt 1 - 2 Wolfsburg
2' [0 - 1] Anderson (į savus vartus)
35' [1 - 1] Alexander Meier
82' [1 - 2] Maximilian Arnold