Susitikimo pradžia lietuvaičiams susiklostė kebliai, praleidus įvarčius 26 ir 29 minutę. Pirmo kėlinio pabaigoje Lietuvos rinktinės puolėjui Armandui Pukevičiui pavyko sumažinti atotrūkį – 1:2.

Antrajame kėlinyje abi komandos susikūrė dėkingas progas pasižymėti, tačiau įvartį pelnė tik lietuviai. 49 minutę teisėjo skirtą baudinį realizavo Deividas Lukas.

Pagrindiniam laikui pasibaigus rezultatu 2:2, pagal turnyro reglamentą susitikimo nugalėtojas turėjo paaiškėjo baudinių serijoje. Morkui Ūkeliui pavyko atremti vieną moldavų smūgį, o mūsiškiai visus penkis smūgius atliko preciziškai.

Pirmose rungtynėse lietuviai 4:0 įveikė Estijos futbolininkus.

Trečias rungtynes Andriaus Veličkos treniruojama Lietuvos vaikinų U-15 rinktinė sužais rugpjūčio 23 dieną prieš Bulgarijos bendraamžius. Būsima komandų akistata TNTK stadione prasidės nuo 12 valandos.