Tačiau legendinis anglų klubas savo „Anfield“ stadione pasiekė tik lygiąsias 1:1 (0:1) su Šveicarijos čempionais ir pasirodymą tęs tik UEFA Europos lygoje.

FC „Basel“ pirmavo po Fabiano Frei įvarčio 25 min., o nuo 61 min. dar turėjo ir kiekybinę persvarą, nes raudona kortele buvo nubaustas Lazaras Markovičius. Nors 81 min. rezultatą išlygino Stevenas Gerrardas, FC „Liverpool“ futbolininkams pergalės ir kelialapio į kitą etapą išplėšti nebepavyko.

B grupėje nesunkiai triumfavo Madrido „Real“, kuris savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškino Razgrado „Ludogorec“ ekipą ir surinko 18 taškų iš tiek pat galimų.

Ispanams po įvartį įmušė Cristiano Ronaldo, Gartehas Bale'as, Alvaro Arbeloa ir Alvaro Medranas.

Nepasisekė ir Sankt Peterburgo „Zenit“ komandai, kuri svečiuose 0:2 (0:0) nusileido AS „Monaco“ atstovams ir C grupėje liko trečia.

Šeimininkams po įvartį pelnė Aymenas Abdennouras (63 min.) ir Fabinho (89 min.).

A grupėje išgyveno Turino „Juventus“, kuris Italijoje sužaidė lygiosiomis 0:0 (0:0) su Madrido „Atletico“ ir finišavo antras.

Treti liko vos tašku atsilikę Pirėjo „Olympiakos“ žaidėjai, kurie paskutiniame ture 4:2 (1:0) pranoko FF „Malmo“.

Rungtynės:

A grupė

Turino „Juventus“ 0 – 0 Madrido „Atletico“

Pirėjo „Olympiakos“ 4 – 2 FF „Malmo“
22' [1 – 0] David Fuster Torrijos
59' [1 – 1] Simon Kroon
63' [2 – 1] Alejandro Dominguez
81' [2 – 2] Markus Rosenberg
87' [3 – 2] Konstantinos Mitroglou
90' [4 – 2] Ibrahim Afellay

90' Enock Kofi Adu (FF „Malmo“) parodyta raudona kortelė

1.„Atletico“641114:313
3.„Juventus“63127:410
2.„Olympiakos“630310:139
4.„Malmo FF“61054:153

B grupė

Madrido „Real“ 4 – 0 Razgrado „Ludogorec“
20' [1 – 0] Cristiano Ronaldo
38' [2 – 0] Gareth Bale
80' [3 – 0] Alvaro Arbeloa
88' [4 – 0] Alvaro Medran

19' Marcelinho („Ludogorec“) parodyta raudona kortelė

FC „Liverpool“ 1 – 1 FC „Basel“
25' [0 – 1] Fabian Frei
81' [1 – 1] Steven Gerrard

61' Lazar Markovič (FC „Liverpool“) parodyta raudona kortelė

1.„Real“660016:218
2.„Basel“62137:87
3.FC „Liverpool“61235:95
4.„Ludogorec“61145:144

C grupė

AS „Monaco“ 2 – 0 Sankt Peterburgo „Zenit“
63' [1 – 0] Aymen Abdennour
89' [2 – 0] Fabinho

Dortmundo „Borussia“ 1 – 1 Briuselio „Anderlecht“
58' [1 – 0] Ciro Immobile
84' [1 – 1] Aleksandar Mitrovič

Stambulo „Galatasaray“ 1 – 4 Londono „Arsenal“
3' [0 – 1] Lukas Podolski
11' [0 – 2] Aaron Ramsey
29' [0 – 3] Aaron Ramsey
89' [1 – 3] Wesley Sneijder
90' [1 – 4] Lukas Podolski

1.„Borussia“641114:413
2.„Arsenal“641115:813
3.„Anderlecht“61328:106
4.„Galatasaray“60154:191

Turnyro aštuntfinalio burtai bus traukiami kitą pirmadienį, gruodžio 15 d., o mačai vyks kitų metų vasario 17-18 ir 24-25 d.

Šio sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės 2015 m. birželio 6 d. Vokietijos sostinės Berlyno Olimpiniame stadione.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!