Keturis įvarčius šeimininkams, kurie gina praėjusiai metais iškovotą trofėjų, pelnė Luisas Suarezas (7, 12, 83 ir 88 min.), tris pridėjo Lionelis Messi (29, 59 ir 74 min.), o Neymaras 45 min. dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Atsakomasis poros mačas, kuris jau tikrai tebus tik formalumas, vyks lygiai po savaitės Valensijoje.

FC „Barcelona“ sąskaitoje – jau net 27-ios „Copa del Rey“ taurės. Antroje vietoje – 23-is kartus šį titulą laimėjęs Bilbao „Athletic“.

Kitame pusfinalyje jėgas išmėgins „Sevilla“ ir Vigo „Celta“.

Rungtynės:

Ispanijos „Copa del Rey“

FC „Barcelona“ 7 – 0 CF „Valencia“
7' [1 – 0] Luis Suarez
12' [2 – 0] Luis Suarez
29' [3 – 0] Lionel Messi
59' [4 – 0] Lionel Messi
74' [5 – 0] Lionel Messi
83' [6 – 0] Luis Suarez
88' [7 – 0] Luis Suarez

45+2' Shkodran Mustafi (CF „Valencia“) parodyta raudona kortelė

45+3' Neymar (FC „Barcelona“) nerealizavo 11 m baudinio

Italijoje - visų lyderių pergalės

Šešioliktą pergalę Italijos aukščiausios futbolo lygos („Serie A“) XXIII turo rungtynėse iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis „Napoli“ (53 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjęs devintoje pozicijoje esančią Romos „Lazio“ (32 tšk.) ekipą.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Gonzalo Higuainas (24 min.) ir Jose Maria Callejonas (27 min.).

Taip pat šešioliktą pergalę iškovojo ir antroje vietoje esanti bei čempionės titulą ginanti Turino „Juventus“ (51 tšk.) komanda, savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikusi šešioliktoje pozicijoje esančią „Genoa“ (24 tšk.) ekipą.

Vienintelį susitikimo įvartį į savo vartus pirmame kėlinyje įmušė Sebastianas De Maio (30 min.). Šeimininkai susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Simone's Zazos (90+4 min.).

Trečioje pozicijoje likę „Fiorentina“ (42 tšk.) futbolininkai savo aikštėje 2:1 (1:0) palaužė aštuonioliktą vietą užimančios „Carpi“ (19 taškų) komandos pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkų mačo pradžioje į priekį išvedė Borja Valero (2 min.), tačiau antro kėlinio viduryje Kevinas Lasagna (73 min.) išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį jau per teisėjo kompensuotą laiką nugalėtojams pelnė Mauro Zarate (90+3 min.).

Italijos „Serie A“

„Frosinone“ 1 – 0 „Bologna“

77' Federico Dionisi [1 - 0] (iš 11 m baudinio)

64' Marios Oikonomou („Bologna“) - raudona kortelė

„Empoli“ 1 – 1 Udinės „Udinese“

23' Duvan Zapata [0 - 1]
90' Manuel Pucciarelli [1 - 1]

67' Riccardo Saponara („Empoli“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Florencijos „Fiorentina“ 2 – 1 „Carpi“

2' Borja Valero [1 - 0]
73' Kevin Lasagna [1 - 1]
90+3' Mauro Zarate [2 - 1]

Veronos „Hellas“ 2 – 1 Bergamo „Atalanta“

30' Andrea Conti [0 - 1]
42' Luca Siligardi [1 - 1]
83' Giampaolo Pazzini [2 - 1]

54' Boukary Drame („Atalanta“) - raudona kortelė

Milano „Inter“ 1 – 0 Veronos „Chievo“

48' Mauro Icardi [1 - 0]

Turino „Juventus“ 1 – 0 „Genoa“

30' Sebastian De Maio [1 - 0] („Genoa“, į savo vartus)

90+4' Simone Zaza („Juventus“) - raudona kortelė

Romos „Lazio“ 0 – 2 „SSC Napoli“

24' Gonzalo Higuain [0 - 1]
27' Jose Maria Callejon [0 - 2]

„Palermo“ 0 – 2 „AC Milan“

18' Carlos Bacca [0 - 1]
33' Mbaye Niang [0 - 2](iš 11 metrų baudinio)

Genujos „Sampdoria“ 2 – 2 „Torino“

66' Luis Muriel [1 - 0]
71' Andrea Belotti [1 - 1]
84' Roberto Soriano [2 - 1]
90' Andrea Belotti [2 - 2]