Anglų „Manchester United“ klubas namuose įveikė Milano „Inter“ 2:0 ir eliminavo Jose Mourinho treniruojamus italus iš varžybų.

Du įvarčius „anglišku“ stiliumi - smūgiais galva - pelnė serbas Nemanja Vidičius ir portugalas Cristiano Ronaldo.

„Porto“ savo aikštėje pasiekė lygiąsias su Madrido „Atletico“ portugalus tenkinančiu nuliniu rezultatu (0:0) ir iškopė į ketvirtfinalį dėl prieš dvi savaites Ispanijos sostinėje pelnytų įvarčių (2:2).

Sunkiausiai ir įdomiausiai susiklostė dvikova tarp italų „AS Roma“ ir Londono „Arsenal“ klubų. Italai greito Juano įvarčio dėka 9-ąją minutę išlygino bendrą dviejų mačų rezultatą - 1:1.

Nugalėtoją lėmė 11 metrų baudinių serija, nes pratęsimo metu įvarčių nebuvo. Ją dramatiškoje kovoje 7:6 laimėjo "Arsenal" komanda.

„Porto“* - Madrido „Atletico“ 0:0 (2:2);

„Roma“ – „Arsenal“* 6-7, po 11 m baudinių serijos (pirmas mačas 0:1, antras mačas 1:0, pratęsimas 0:0);

9‘ Juanas [1 – 0];