Teigiama, kad katalonų klubo būstinėje atliktos kratos, sulaikyti kai kurie tiek esami, tiek buvę vadovai, tarp jų – ankstesnis prezidentas Josepas Bartomeu.
Taip pat apsilankyti areštinėje teko „Barcelona“ vykdančiajam direktoriui Oscarui Grau ir teisės departamento vadovui Gomezui Ponti.
Policija atsisakė patvirtinti sulaikytųjų pavardes ir tepažymėjo, kad „vykdomi areštai“.
„Šiuo metu vykdome operaciją drauge su finansinių nusikaltimų skyriaus agentais“, – naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovas.
Policijos atliekamas tyrimas susijęs su viešųjų ryšių agentūra, kurios paslaugas skandalingai buvo užsakiusi ankstesnė klubo vadovybė.
Žiniasklaidoje kelta versija, jog su ryškiausia futbolo ekipos žvaigžde Lioneliu Messi konfliktavęs J. Bartomeu iš klubo sąskaitoje apmokėjo argentiniečio bei kai kurių kitų jam nepalankių senbuvių juodinimo kampaniją. J. Bartomeu tokias spekuliacijas neigė, tačiau sutartis su konsultantais buvo nutraukta.
„Cadena SER“ žiniomis, „Barca“ tuomet sumokėjo 1 mln. eurų kompanijai „I3 Ventures“.
Policija klubo būstinę užgulė prieš pat naujo „Barcelona“ prezidento rinkimus.
Jo įpėdinis turėtų būti išrinktas sekmadienį iš trijų kandidatų: Joano Laportos, Toni Freixos ir Victoro Fonto. Balso teisę rinkimuose turi daugiau nei 110 tūkst. vadinamųjų socios, esančių katalonų klubo nariais.
Remiantis anksčiau šiemet paskelba finansine ataskaita, klubas turi 1 milijardą eurų skolų, iš kurių daugiau nei pusė – trumpalaikės.
„Real“ triumfas finale – supermenas Courtois nupūtė visus „Liverpool“ smūgius
Geru pusvalandžiu vėliau šeštadienį prasidėjusiame UEFA Čempionų lygos finale Paryžiaus...
Čempionų lygos finalas: „Real“ serija, „Liverpool“ motyvacija, strategai, svečias, pinigai ir lietuviai apklausa: kas laimės? (1)
Šeštadienį vakare Paryžiuje Čempionų lygos finalu finišuos klubinio futbolo sezonas, o jo...
Marijampolės „Sūduvos“ gretas papildė Portugalijoje žaidęs gynėjas
Marijampolės „Sūduva“ pasirašė sutartį iki 2022 metų sezono pabaigos su dešiniojo krašto...
Sostinės ekipos legionierė: galime įveikti ir Šiaulių „Gintrą“
Sekmadienį „Spark Energy“ moterų A lygos 7 turo rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU...
Lietuvos rinktinei dėl traumų nepadės trys patyrę žaidėjai
Pasirengimą UEFA Tautų lygos startui pradėjusi Lietuvos rinktinė birželio pradžioje...
Top naujienos
Dėl pareiškimo apie pasikėsinimą į Putiną analitikai turi savo versiją: gandas jau plinta
Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos pirmininkas Kyrylo Budanovas...
Nauja žemės reforma kaitina aistras: vieni vadina istoriniu pasiekimu, kiti įspėja dėl korupcijos
Gegužę Seimui pateiktame įstatymų pakete numatyti keli reikšmingi pokyčiai: Nacionalinė...
Mirė žurnalistas ir rašytojas Laimonas Tapinas
Šeštadienį eidamas 78-uosius metus mirė Lietuvos žurnalistas, rašytojas, vertėjas, kino...
„Dėl Ukrainos tampame pajuokos objektu“: vokiečių atsargos pulkininkas garsiai ištarė jau seniai sklandantį įtarimą (5)
„ Karas Ukrainoje labai dinamiškas, Rusijos kariuomenė bando apsupti didžiuosius miestus...
„Real“ triumfas finale – supermenas Courtois nupūtė visus „Liverpool“ smūgius
Geru pusvalandžiu vėliau šeštadienį prasidėjusiame UEFA Čempionų lygos finale Paryžiaus...
Lietuviai dovanos Ukrainai garsųjį droną „Bayraktar“: surinkti 5 mln. eurų (19)
„Laisvės TV“ šeštadienį surinko reikiamą 5 mln. eurų sumą dronui „ Bayraktar “, kuris...
Kitos savaitės pradžiai – sinoptikų prognozė: kada trauksis lietus (1)
Sekmadienio orus lems slėnys. Bus gana niūriu, bet tiek naktį ir dieną pasirodys ir pragiedrulių....
Po laidotuvių – siaubinga egzekucija kapinėse prie Vilniaus: tai buvo tikras šėtoniškas vakarėlis (N-18) (2)
Tai buvo tikras šėtoniškas vakarėlis, kurį du vyrai surengė savo gimtojo kaimo kapinaitėse –...
Karas Ukrainoje. Rusija skelbia užėmusi strategiškai svarbų miestą Rytų Ukrainoje Ukraina: mūšiai dėl Lymano tebevyksta
Jau 94-oji Rusijos karo prieš Ukrainą diena. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino...
Šilumos ir egzotikos ieškantiems siūlo prisiminti saulėtą šalį: čia patiks ne tik kainos, bet ir požiūris į lietuvius
Pakalbėkime apie atostogas. Ant mūsų slenksčio jau stovi vasara, tačiau dieną, kai yra rašomos...