Nors jau 8-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė įvartį pelnęs Alexis Sanchezas, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje „Valencia“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.

Po pertraukos Lionelis Messi tiksliai realizavęs 11 metrų baudinį išlygino rezultatą. Tiesą, jau po penkių minučių komanda persvarą sugrąžino Francisco Alcaceras.

Lyderės poziciją greičiausiai po šio turo prarasiančios „Barcelona“ komandos viltis išplėšti bent tašką palaidojo 78-ą minutę Jordi Albos gauta antra geltona kortelė, palikusi katalonus dešimtyje.

Ant kulnų čempionams lipantys Madrido „Atletico“ ir „Real“ klubai savo turo mačus žais sekmadienį.

Rezultatas:

„Barcelona“ 2 - 3 „Valencia“
8' [1 - 0] Alexis Sanchez
39' [1 - 1] Pablo Piatti
44' [1 - 2] Daniel Parejo
54' [2 - 2] Lionel Messi (iš 11 metrų baudinio)
59' [2 - 3] Francisco Alcacer
78' Jordi Alba („Barcelona“) gavo raudoną kortelę

„Levante“ 0 - 0 „Rayo Vallecano“

„Getafe“ 0 - 0 „Valladolid“

„Malaga“ 3 - 2 „Sevilla“
31' [1 - 0] Duda (iš 11 metrų baudinio)
49' [1 - 1] Carlos Bacca
67' [1 - 2] Federico Fazio
77' [2 - 2] Samuel
83' [3 - 2] Duda