„Geltonieji submarinai“ aktyviai pradėjo rungtynes ir gana greitai sugebėjo pasiųsti varžovus į nokdauną, kai per keturias minutes – 14-ąją ir 18-ąją – įvarčius pelnė atitinkamai Marcosas Rubenas ir Gonzalo Rodriguezas.

Visgi pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos „Valencia“ futbolininkai sušvelnino rezultatą, kuomet jų ekipos atakuojantis saugas Sofiane‘as Feghouli, gavęs puikų aukštą perdavimą iš komandos draugo, galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą - 1:2.

Vėliau „Villarreal“ turėjo progą susigrąžinti dviejų įvarčių pranašumą, kai gynėjai neapdairia jį paliko neginamą, tačiau galva smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio. Antrajame kėlinyje „Villarreal“ taip pat turėjo progą, bet savo vartus išgelbėjo vartininkas.

Rungtynėms einant į pabaigą, 76 minutę, vietoj įvartį pelniuso S. Feghouli „Valencia“ gretose po keitimo pasirodė Aritzas Adurizas. 87 minutę jis ir išgelbėjo savo komandą nuo pralaimėjimo, kai pelnė įvartį smūgiu nuo baudos aikštelės linijos.

Tuo metu intriguojantis Barselonos klubų - „Espanyol“ ir FC „Barcelona“ - derbis irgi nelauktai baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Svečiai pirmavo po 16 min. Cesco Fabrego pelnyto įvarčio, bet pačioje mačo pabaigoje, 86 min., po labai gražios atakos įvartį galva įmušė Alvaro Vazquez ir išplėšė savo komandai tašką.

Tai reiškia, kad skirtumas tarp pirmaujančių Madrido „Real“ (43 taškai) ir FC „Barcelona“ (38 taškai) ekipų išaugo iki 5 taškų.

„Villarreal“ 2 – 2 „Valencia“
14' [1 - 0] Marcos Ruben
18' [2 - 0] Gonzalo Rodriguez
41' [2 - 1] Sofiane Feghouli
87' [2 - 2] Aritz Aduriz

„Rayo Vollecano“ 2 – 1 „Sevilla“
45' [1 - 0] Michu
52' [2 - 0] Raul Tamudo
62' [2 - 1] Julien Escudé

„Getafe“ 0 – 0 Bilbao „Athletic“

Barselonos „Espanyol“ 1 - 1 FC „Barcelona“
16' [0 - 1] Cesc Fabregas
86' [1 - 1] Alvaro Vazquez.