Katalonai kaip jau įprasta nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą. 16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Lionelis Messi, tačiau lygiai po aštuonių minučių rezultatą išlygino „Zaragoza“ žaidėjas Paco Montaneso.

Vis dėlto „Barcelona“ komanda 28-ąją minutę sugebėjo ir vėl rezultatą persverti į savo naudą, kai po tikslaus L.Messi perdavimo savo pirmąjį Barselonos gretose įvartį pelnė Alex‘as Songas.

Galutinį tašką šiose rungtynėse 60-ąją minutę padėjo tas pats rezultatyviausias čempionato žaidėjas L.Messi. Per likusį laiką katalonai turėjo dar progų pasižymėti, tačiau suaidėjus teisėjo švilpukui rezultatas liko toks pat 3-1.

Kitose rungtynėse „Valencia“ klubas namuose iškovojo dramatišką pergalę prieš kitą Barselonos komandą – „Espanyol“, o „Malaga“ futbolininkai sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Pamplonos „Osasuna“ klubu.