Šeimininkai atsiliko, kai jau 6 minutę įvartį iš arti pelnė Lucas Vazquezas, tačiau antro kėlinio pradžioje, 57 min., rezultatą išlygino sumaištimi varžovų baudos aikštelėje sugebėjęs pasinaudoti Malcomas.

„Barca“ didžiąją laiko dalį vertėsi be savo lyderio Lionelio Messi, susižeidusio savaitgalio mače su CF „Valencia“ (2:2), kuriame atliko dublį.

Leo į aikštę žengė tik po keitimo, 63 min., kai vietą aikštėje jam užleido vėl niekuo nepasižymėjęs Philippe'as Coutinho.

Atsakomosios „Copa del Rey“ pusfinalio rungtynės vyks po trijų savaičių Madride. Ten „Real“ užtektų nulinių lygiųjų arba pergalės bet kokiu rezultatu.

Kitą pusfinalio porą sudaro Sevilijos „Real Betis“ ir CF „Valencia“.

„Copa del Rey“ finalas numatytas gegužės 25 d. Sevilijoje.